Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bize Ulaşın

0850 480 46 76

WhatsApp

0533 4 065 065

Çalışma Saatlerimiz

09:00 - 18:30

Amerika’da Sertifika

Amerika’da Sertifika ve Diploma

Amerika’da sertifika ve diploma programları oldukça popülerdir. Lisans ya da yüksek lisans için yeterli bütçeye ya da zamana sahip olmayanlar, farklı bir alanda uzmanlaşmak isteyenler için sertifika ve diploma programları çok güzel alternatifler sunmaktadır.

Yaşam ve Konaklama

Amerika’da sertifika ve diploma programlarına katılacak öğrencileri için konaklamalar aile yanı, yurt konaklama ve öğrenci evi gibi çeşitli şekillerde sunulmaktadır.

Çalıştığımız Bazı Okullar

University of California – Los Angeles Extension (UCLA)

University Of California, UCLA Extension Sertifika/Diploma programları 1917 yılından beri sertifika ve diploma programları sunan, Amerika’nın en iyi okullarından biridir. UCLA, Los Angeles şehrinde, olağanüstü imkanlara sahip üniversite kampüsünde, her yıl 65000’den fazla yetişkin öğrenciye kariyer, akademik eğitimler ve kişisel gelişim konularında ömür boyu değerli olacak programlar sunmaktadır.

Amerika Vizesi

Amerika’da sertifika ve diploma programına katılmak isteyen öğrencilerin göçmen olmayan vizelerden F-1 isimli vize tipine başvuru yapabilir. Vize başvurusu yapmadan evvel mutlaka bir eğitim kurumundan kabul alınması ve onun ardından online başvuru yapılması gerekir.

Bize Ulaşın
Bize Ulaşın