fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Marmara Üniversitesi Work and Travel – Sena Altuntaş

Marmara Üniversitesi Work and Travel – Sena Altuntaş

Work and travel programı, sadece yazınızı iyi değerlendirmek ve farklı bir yaz geçirmek için bir program değil, tüm hayatınıza tesir edecek harika bir deneyim. Marmara Üniversitesi work and travel katılımcımız Sena Altuntaş work and travel yorumlarını, izlenimlerini sizlerle paylaşıyor.

Konunun başına dönecek olursak; bir gün oturup geleceğimle ilgili plan yaparken bu yaz work and travel yapmalıyım dedim kendi kendime( verdiğim en doğru kararlardan biri oldu). Hemen internetten araştırmalara başladım, aynı şuan bu satırları okuyan arkadaşlar gibi gidenlerin neler dediğine baktım. Olumlu olumsuz bir çok yorum vardı. Ama ben düşündüm ki eğer bu macera dolu yolculuğa çıkacaksam herşeyi göze almalıyım. Sonra da düştüm Amerika yollarına. Iyi ki iyi ki iyi ki düşmüşüm bu yollara.

“Hayatımın en iyi yazı, en iyi deneyimi” Konunun özeti bu aslında.

Ben New Hampshire eyaletinin Jackson şehrinde Nordic Village adlı bir otelde housekeeper’lık yapıyorum. Ayrıca başka bir otelde de mutfakta çalışıyorum. Bu zamana kadar annesi tarafından nazlanmış, doğru dürüst temizlik yapmayan, bulaşık yıkamayı sevmeyen biri için (ki o ben oluyorum) bu işlerde çalışmak kulağa oldukça kötü gelebilir. Ama şuan işlerimi de iş arkadaşlarımı da ortamımı da o kadar seviyorum ki; keşke yazı başa sarsak da ben gece gündüz bulaşık yıkayıp housekeeping yapsam diyorum.

Marmara Üniversitesi Work and Travel adaylarına tavsiyelerim

Daha ne duruyorsunuz? İstanbulda’sınız, bir çok şirket var, araştırmanızı yapın, en iyi work and travel şirketi araştırmanızın sonucunda kayıt yaptırın! Bu yaz siz de kendinize yatırım yapın. Vizeler, dersler, sınavlar, trafik, monotonluk, koşuşturmacaya bir ara verin.

En iyi Work and travel şirketi mi?

En iyi work and travel şirkteni bilmiyorum, yalnızca Armada Grandee ile programa katıldım, ama en iyisi olmak için gerekli tüm özelliklere ve profesyenelliğe sahipler.

Ben bu yazıyı yazarken, ne yazık ki işteki son haftam. Artık travel planları yapmaktayım. İnanıyorum ki travel kısmı da iş kısmı gibi harika olacak. Gerçekten de hayatımın en güzel yazıydı ve bu program hayatıma çok şey kattı. Son olarak da bu yazımın mimarı Armada Grandee’ye teşekkür etmek istiyorum; her aşamada her koşulda yanımda oldukları için en iyi work and travel şirketi oldukları için.

Marmara Üniversitesi Work and Travel katılımcımız Sena Altuntaş’a kariyerinde başarılar diler, güzel sözleri için teşekkür ederiz.

Öğrenci Referanslarımızdan Bazıları

Çağrı Şahal
Çağrı Şahal

Work & Travel

İncele

Ege Üniversitesi Work and travel  – Duygu Kale
Ege Üniversitesi Work and travel – Duygu Kale

Work & Travel

İncele

Eda Biltekin
Eda Biltekin

Dil Okulu

İncele

Buğra Aksoy Work and Travel Odtü
Buğra Aksoy Work and Travel Odtü

Work & Travel

İncele

Vildan Güner
Vildan Güner

Dil Okulu

İncele

Anadolu Üniversitesi Work and Travel – Gökçe Kaya
Anadolu Üniversitesi Work and Travel – Gökçe Kaya

Work & Travel

İncele

Sinem Özdemir
Sinem Özdemir

Dil Okulu

İncele

Tani Altıntaş
Tani Altıntaş

Dil Okulu

İncele

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.