fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Bilkent Work and travel – Rojen Nasır

Bilkent Work and travel – Rojen Nasır

Work and travel Bilkent üniversitesi katılımcımız Rojen Nasır, work and travel şirket seçimi, en iyi work and travel şirketi, programın esasları hakkında görüşlerini sizlerle paylaşıyor. Kendisi artık başarılı bir iş kadını! İş hayatında kendisine başarılar diliyoruz!

En iyi Work and travel şirketi mi? Bilkent Work and travel = Armada Grandee

Biri en iyi work and travel şirketi mi dedi? Bir evin el bebek gül bebek yetiştirilmiş,tek kızı olarak nasıl izin aldığımı ve gitmeye cesaret ettiğimi hala bilemesem de söyleyebileceğim tek şey kocaman bir “İYİ Kİ.”  Kararımı vermeden önce okuduğum olumsuz yorumlara ve özellikle de arkadaşlarımın -aslında sadece kıskançlıklarından söyledikleri -“Nasıl yapacaksın? Çok zor..İnsanlar sürünüyor.” laflarına kulak vermemekle en doğrusunu yapmışım çünkü bu programın bana kattıklarını başka herhangi bir platformda kolay kolay edinemezdim. Gitmeye artık kesin kararlı olduğumda Ankara’daki work and travel şirketlerini tek tek ziyaret etmeye başladım. Karar vermekte gerçekten zorlanıyordum, taki Armada Grandee Ankara ofisine gidene kadar.

Armada Grandee farkı

Danışmanımız hiç bir firmaya bir atıfta bulunmadı, program ile ilgili verdiği bilgilerin kırıntılarıyla yeni bir danışmanlık şirketi açılırdı. Bilgilerimi aldı ama bir kez olsun arayıp “kayıt olun, geç kalıyorsunuz” diye sıkıştırmadı, bilakis ben tekrar ofise geldim gideceğim arkadaşımla. Sıcakkanlı, öğrenci canlısı, ne istediğimizi bizden daha iyi bilen bir şirket. Diğer şirketlerden farkınız ne diye sorduğumda “ben” diye cevap vermişti. İleride öğreneceğimiz üzere gerçekten oymuş. En iyi work and travel şirketi olmak için “biz en iyi work and travel şirketiyiz” diye internete, broşürlere yazmak çok komik, bir çok şirkette bunu gördüm. En iyi work and travel şirketi, öğrenciye en iyi hizmeti veren kuruluştur, bu yüzden en iyi work and travel şirketi kesinlikle Armada Grandee. Giden tüm öğrenciler de benimle aynı fikirdedir sanırım.

Armada Grandee
Bilgilendirme 10/10
İşlem takibi 10/10
Sıcakkanlılık 10/10
Şeffaflık 10/10
Dürüstlük 10/10
Profesyonellik 10/10
Oryantasyon 10/10
Amerika’da ilgi 10/10
Amerika sonrası ilgi 10/10

Work and travel Bilkent üniversitesi  Öğrencilerine tavsiyem

Work and travel Bilkent katılımcı adayı iseniz, Armada Grandee Ankara şubesine uğramanızı tavsiye ediyorum. Danışmanlarla tanışarak, sorularınızı çekinmeden iletin. Gerçek bilgi alın, aldığınız bilgileri tartın, ölçün biçin. Sözleşmenizi okuyun, haklarınızı bilin, ne istediğinize karar verin ve uygulayın. Kendinizi Amerika’da çalışırken bulacaksınız.

Keşke hiç bitmeseymiş, dönmeseymişim

Amerika’ya mızmız küçük bir kız çocuğu olarak gitmişken,döndüğümde sorumluluklarının bilincinde olan bir yetişkindim.İnsanın hayatı tek başına farklı bir ülkede ve kültürde tartması ve devam ettirmesi inanılmaz bir deneyim.Üstelik planınızı ve paranızı doğru kontrol ettiğinizde gezip görebileceğiniz yerlerin sınırı yok. Şahsen New York’tan Los Angeles’a uzanan seyahat programımın tadı damağımda kaldı.”Keşke hiç bitmeseymiş, dönmeseymişim” diyorum.

Ve gene diyorum ki: Gidin,görün ve bu programdan mahrum kalmayın.Ama bunu yaparken arkanıza iyi bir sirketin desteğini alın! Çünkü biliyorum ki ilk iki haftalık uyum sürecinde danismanimin ve sirketimin desteği olmasa bugün bu kadar güzel cümleler kuramıyor olacaktım. Ayrıca danışmanımız Metin Abi, biz Türkiye’ye ayak basana dek de gölgesini arkamızdan eksik etmedi:) Work and travel en iyi şirket tabi ki en iyi work and travel danışmanı olmadan olmazdı.

Öğrenci Referanslarımızdan Bazıları

Evrim Başala
Evrim Başala

Dil Okulu

İncele

Ceyhan Altan
Ceyhan Altan

Dil Okulu

İncele

Work and travel Giresun üniversitesi – Zaida
Work and travel Giresun üniversitesi – Zaida

Work & Travel

İncele

Work and Travel Çankaya Üniversitesi – Tuğçe Yaprakçı
Work and Travel Çankaya Üniversitesi – Tuğçe Yaprakçı

Work & Travel

İncele

Sevde Çelik
Sevde Çelik

Dil Okulu

İncele

Abdullah Kahveci
Abdullah Kahveci

Dil Okulu

İncele

Burcu Özcan
Burcu Özcan

Dil Okulu

İncele

Work and travel Dokuz Eylül Üniversitesi
Work and travel Dokuz Eylül Üniversitesi

Work & Travel

İncele

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.