fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Oxford International Dil Okulu

Oxford International Dil Okulu

1991 yılında kurulmuş olan Oxford International Dil Okulu yurt dışı eğitim sektöründe yıllardır oldukça başarılı bir şekilde faaliyet göstermekte ve öğrencilerine profesyonel akademik kadrosuyla en verimli şekilde her yaştan kişiye İngilizce dil eğitimi kursu sunmaktadır. 2016 yılı itibari ile UIC English ismini Oxford International olarak değiştirmiştir.

Yurt dışı dil eğitimi için hem oldukça iyi kalitede bir eğitim veren hem de bütçeleri fazla zorlamayacak bir okul arayanlar için Oxford International kesinlikle çok doğru bir tercih olacaktır.

 

Oxford International ile nerelerde eğitim alınabilir?

Yurt dışında İngilizce dil eğitiminizi Oxford International ile;

 

 

Oxford International İngilizce Dil Eğitimi Programları

Genel İngilizce –  Sabahtan eğitim (Morning 20): Haftada 20 ders (15 saat) İngilizce dil eğitimi aldığınız bu programda kurs saatleri 09:00 – 12:30 arasındadır.

Genel İngilizce –  Öğleden sonra eğitim (Afternoon 20): Haftada 20 ders (15 saat) İngilizce dil eğitimi aldığınız bu programda kurs saatleri 13:00 – 16:30 arasındadır. Sadece İngiltere merkezlerinde sunulmaktadır.

Yoğun İngilizce –  (Morning 30): Haftada 30 ders (22,5 saat) İngilizce dil eğitimi aldığınız bu programda kurs saatleri 09:00 – 14:30 arasındadır.

Tam Gün Yoğun İngilizce –  (Full Day Internsive): Haftada 40 ders (30 saat) İngilizce dil eğitimi aldığınız bu programda kurs saatleri 09:00 – 16:30 arasındadır.

Sınav hazırlık İngilizcesi; IELTS 20, IELTS 30, FCE/CAE 20, FCE/CAE 30, TOEFL (Tüm dersler sabah saatlerinde başlar.)

İş İngilizcesi; İş alanınızda ihtiyaç duyacağınız resmi yazışma, rapor yazım, sunum yapma gibi teknikleri öğrenebileceğiniz haftada 20 ders ve 30 ders seçenekleri olan program.

University and College Pathway; Kanada merkezlerinde üniversite ve college’lara yerleştirme programı

 

 

Oxford International Dil Eğitimi Sistemi

Yıl içerisinde esnek başlangıç tarihlerine sahip oldukça geniş skalada programlar sunan Oxford International Dil Okulu her yaştan ve her seviyeden kişiyi bünyesine dahil etmektedir. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün bir seviye tespit sınavına tabi tutulur ardından seviyelerine göre bir sınıfta dersle başlar. Öğrenciler, deneyimli ve profesyonel öğretmenler eşliğinde programlarını tamamladıktan sonra kursu bitirmiş olduklarını seviyelerini gösteren Oxford International sertifikası alırlar.

 

 

 

Oxford International Konaklama seçenekleri:

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.