fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Malta’nın En Ucuz Dil Okulları


Akdeniz’in incisi olan Malta, gelirinin çoğunu turizm ve dil okullarındaki sirkülasyon ile sağlamaktadır. Bu sayede pek çok yabancı insanın ve özellikle de İngilizlerin tatil için seçtiği en popüler lokasyonlardan biri olan Malta’da dil eğitimi almak oldukça büyük bir avantaj olacaktır. Özellikle de yaz aylarında hem tatil yapabileceğiniz hem de İngilizcenizi oldukça rahat bir şekilde hem okulda hem de hayatın içinde geliştirebileceğiniz bir destinasyondur. Bu yazımızda Malta’nın En Ucuz Dil Okulları hakkında konuşacağız.

Clubclass Dil Okulu

Malta’nın Swieqi bölgesinde bulunan Malta’nın en ucuz dil okullarından biri olan Club Class dil okulu, diğer tüm okullara oranla oldukça geniş bir okuldur. Okul binasının içinde havuzu, yurdu, spor salonu gibi sadece siz öğrencilerin yararlanacağı imkanlar bulunmaktadır. Şehir merkezine yürüyerek yaklaşık 20 dakikada ulaşabileceğiniz Swieqi bölgesinde okulun ayrıca farklı yurt seçenekleri de bulunmaktadır. Eğitim kalitesi yüksek olan bu okul, ekonomik olmasına rağmen beklentilerinize karşılık verecektir.

maltanin-en-ucuz-dil-okullari-clubclass

malta-dil-okullari-magister-academy

Magister Academy Dil Okulu

St. Julian’s bölgesinde bulunan LAL grubunun üye bir okulu olan Magister Academy, 3 katlı kendine ait binasında hizmet vermektedir. Oldukça ekonomik bir seçenek olan bu okulun içinde öğrencilerin konaklayabileceği yurt imkanı da bulunmaktadır. 7/24 güvenlik görevlisinin bulunduğu bu okulun konumu ise oldukça muazzam bir yerde olup, sizi eğlence hayatına 3 dakikalık bir mesafeyle ulaştırabilir. LAL grubu üyesi olması bakımından Malta’nın en kaliteli eğitimlerini veren okulların başında gelen Magister Academy, butik okul olması bakımından ekonomiktir.

AM Language Studio Dil Okulu

Sliema bölgesinin iç taraflarında bulunan bu güzel binadaki okulun etrafı genelde konaklama yerleriyle doludur. Bu sayede yurt ve okul arasındaki ulaşımınız için herhangi bir araç kullanmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda Malta’nın en popüler şehri olan Sliema’da olması bakımından derslerden sonra arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz pek çok kafe, restoran ve alışveriş yerlerine yakındır. İngiliz eğitim sistemini benimseyen bu okulun çoğu öğretmeni ve çalışanı da İngiltere’den gelen eğitimcilerdir. Bu sayede İngiliz aksanını yaşayarak öğrenebileceğiniz kaliteli bir okuldur

Am Language Studio

Atlas Language School

Atlas Dil Okulu

St. Julians bölgesinin biraz daha üstünde bulunan 2 katlı tarihi fakat içinin tamamen yenilendiği ve harika bir deniz manzarasının olduğu bu okul, aslında Dublin’in en iyi dil okulu ödülünü yıllardır alan ve 2018’de Malta’ya da bir şubesini açan butik bir okuldur. Okulun dizaynı ve etrafında farklı devlet okullarının ve spor tesislerinin olması bakımından, derslerden sonra farklı aktivitelere en elverişli olan lokasyona sahiptir.

IELS Dil Okulu

Sliema bölgesinde denizin bir arka sokağında bulunan ve Malta’daki dil okulların kıyasladığımızda en büyük binaya ve öğrenci kapasitesine sahip olan bu okul, LAL grubu üyesidir. Bu sayede yine pek çok eğitmeni en yüksek kalitededir.

Okulun fiziki konumu ve eğitim kalitesinin yüksek olması fakat fiyatlarının oldukça ulaşılır olması bakımından tüm dünyadan pek çok öğrencinin ilk tercih ettikleri okullardan biridir.

malta-dil-okullari-iels-malta-01

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.