fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Malta’da Gece Hayatı


Akdeniz’in güneyinde kalan Malta adası, Gece Hayatı denince akla ilk gelen yerlerden bir tanesidir. Gündüz gezerken büyülendiğiniz adada, gece hayatında da sınırsız eğlence sizleri bekliyor. Özellikle de barlar sokağındaki restoranlarda akşam yemeğinizi yedikten sonra sabah saatlerine kadar sınırsız eğlenebilirsiniz.

Kendi dilini kaybeden, onun yerine herkesin anadili gibi İngilizce konuştuğu Malta, aynı zamanda yılın her döneminde İngilizce dil eğitimine giden öğrencilerin tercih ettiği bir lokasyon. Hal böyle olunca, genç nüfus oranının oldukça yüksek olması, kaliteli gece hayatını da beraberinde getiriyor.

İngilizce dil eğitimi almak için giden öğrencilerin ders dışında pek çok aktiviteye katılıp sosyalleşerek İngilizce pratik yapabilmeleri oldukça önemli. Bu anlamda Malta’daki dil okulları pek çok sosyal etkinlik düzenlese de, burada öğrencilere de iş düşüyor. İngilizcenizi geliştirebilmek için pek çok insanla tanışıp, bol bol sohbet ederek pratik yapmalısınız. Bunu yapabilmenin en güzel yolu da eğlenerek öğrenmek ! Bunun için en doğru yerdesiniz çünkü Malta’da Gece Hayatı size eğlence dolu bir ortam sunuyor.

Malta’ gece hayatı dendiğinde akla ilk gelen yer Paceville bölgesi. St. Julians şehrinin en canlı bölgesi olan Paceville, uzun bir sokakta her adımda farklı bir club ve restoran ile size istediğiniz eğlenceyi sunmak için hep hazır. Şimdi gelelim gece kulüplerine;

Havana Club

Malta’da Gece Hayatı dendiğinde akla ilk gelen yer Havana Club’dır. Kimden öneri almak isteseniz mutlaka ilk sırada duyacağınız bu club 3 katlı olup, Paceville bölgesinin en büyük klübü olmasına rağmen her gece doludur. Mekanda 3 ayrı salon var ve bazı dil okulları bu kısımları sadece kendi öğrencileri için ayırıyor. Hem eğlenip hem de arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz, mutlaka tanıdık birilerini görebileceğiniz bir eğlence mekanı. Fiyatlar ise oldukça makul. Çoğu içeceği 2 ile 8 euro arasında satın alabilirsiniz.

Malta'da Gece Hayatı

Malta'da Gece Hayatı

Footloose

Oldukça popüler bir mekan olan Footloose, güncel ve geçmişteki hit parçaları güzel bir harman içinde çalarak sizi yerinize oturtmayacak bir club. Fiyatlar oldukça uygun. Bu nedenle yine daha çok öğrencilerin gittiği, yabancı turistlerin de oldukça fazla uğradığı bir mekan. Özellikle haftasonu 22.00’den sonra kalabalıktan içeriye zar zor girebiliyorsunuz fakat samimi havası, güzel müzikleri ve yaş ortalamasının 20-25 arasında olması nedeniyle hiç durmadan dans edebileceğiniz bir mekan.

Fuego Latin Club

 

Latin danslarına meraklıysanız, bu tarz müzikleri ve çekici kıyafetleriyle harika gösteriler yapan dansçılarla eğlenmek isterseniz bu club tam size göre.

Kendinizi müziğin ritmine bırakın ve eğlencenin keyfini çıkarın.

Malta'da Gece Hayatı

Malta'da Gece Hayatı

Sky Club

13 yıldır Malta’nın gece hayatı yönünü değiştiren, en hızlı içkiyi servis etme yönündeki iddiasını size her seferinde kanıtlayan, 3400 kişilik kapasitesiyle Paceville bölgesinin en büyük mekanlarından biri olan Sky Club’da sabaha kadar eğlence devam ediyor. Özellikle yaz döneminde gitmeden önce yer ayırtsanız iyi olur çünkü oldukça talep gören bir mekan.

Shadow Lounge

Dev bir ekranın önünde bulunan büyük dans pistinde, siyah ve altın çerçevelerin hakim olduğu mekanda özellikle ışık gösterilerine bayılacaksınız.

Herhangi bir kıyafet kodu yok fakat çok gündelik gidildiğinde kapıdan çevrilme ihtimaliniz yüksek.

Yurtdışında Dil Eğitimi Alırken Çalışabileceğiniz 5 Ülke

Malta'da Gece Hayatı

Hugo’s Lounge

2 katlı bu mekan yine barlar sokağında karşınıza çıkacak, hem yemeklerinin oldukça lezzetli olduğu hem de akşam eğlence için oldukça tercih edilen, enerjisi çok yüksek bir mekandır.

DJ’leri oldukça hit parçalarla sizi eğlendirir.

Yorulduğunuzda terasına çıkıp dinlenebilir, yine arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.