fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

LSI

Yurt dışında dil eğitimi sektöründe 50 yılı aşkın süredir oldukça başarılı bir şekilde öğrencilerine hizmet veren LSI (Language Studies International) okulu, Armada Grandee’nin en köklü okulları arasında yer almaktadır.

Okul deneyimli akademik kadrosu, öğrencilere sundukları zengin olanakları, şehir merkezlerinde, teknoloji ile tam donatılmış modern binaları ve sınıfları, en yeni materyal ve kaynaklarıyla yurt dışında dil eğitimi noktasında her dilden, her milletten ve her yaştan öğrencilere kucak açmaktadır. Ayrıca okulun 123 farklı milletten öğrenciye %98 memnuniyet oranıyla eğitim vermesi yurt dışında dil eğitimi alanında ne kadar başarılı olduklarının en iyi göstergesidir.

Nerelerde eğitim alınabilir?

Kapılarını ilk kez İngiltere’de açan bu okulun yurt dışı dil eğitimindeki başarısı gün geçtikçe artıkça dünyanın pek çok yerine merkezleri yayılmıştır. İngilizce dil eğitiminizi İngiltere, Kanada, Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda merkezlerinde, Fransızcayı Fransa ve İsviçre’de, Almancayı ise yine İsviçre’de alabilirsiniz. Tüm bu ülkeler dışında okulun Malta, İspanya, İtalya, Meksika, Panama ve Kosta Rika’da birlikte çalıştığı partner dil okulları da mevcuttur.

LSI İngiltere

LSI Amerika

LSI Kanada

LSI Avustralya

LSI Yeni Zelanda

LSI Fransa

LSI İsviçre

Dil Eğitimi Sistemi

Yurt dışında dil eğitiminiz için harika lokasyonlara sahip bu okulda bir yandan dünyanın her yerinden öğrenciler ile iç içe olup onlarla yabancı dil öğrenme deneyimini paylaşırken diğer yandan istediğiniz yabancı dili güçlü akademik kadrosu ile etkin bir biçimde öğrenme şansı yakalarsınız. Öncelikle okulun ilk günü gerçekleştiren yazılı sınav ve mülakat ile kendi seviyenize uygun bir sınıfta dersinize başlarsınız. Okul her öğrencinin öğrenim sürecinde farklı ilerleme kaydettiğini bildiği için kurslarını kişiye özel bir biçimde şekillendirir. Bu sayede siz de eğitim süreciniz boyunca her daim seviyenize uygun bir sınıfta olursunuz. Okuldaki eğitimizi özenle seçilen, kendini işine adamış eğitmenlerden en güncel zengin materyaller ile geçireceğinizden hiç kuşkunuz olmasın.

Okulun sağladığı imkanlardan bir tanesi de sınıftaki eğitiminizi pekiştirebileceğiniz E-LSI online eğitim sistemidir. Okulun öğrencilerine özel bu sistemde kişiye özel kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak ders konularını takip edip sınıfta öğrendiklerinizi rahatlıkla pekiştirebilir hatta zenginleştirebilirsiniz.

LSI Programları

“Dili öğrenin ve yaşayın” ilkesi ile yurt dışında dil eğitimi planlayan herkese hitap eden Genel İngilizce kurslarının yanı sıra IELTS, TOEFL, DELF gibi sınav hazırlık programları, İş İngilizcesi ve birebir Premium kurslarıyla ihtiyacınıza uygun bir programı mutlaka sunmaktadır.

Ek olarak sadece yetişkin öğrencilere değil, küçük yaştaki öğrencilere yönelik de pek çok farklı ülke ve şehirde kurslar sunmaktadır. 18 yaşın altındaki öğrenciler, alanında uzman öğretmen ve personellerin gözetimi ile bir yandan dil yeteneklerini geliştirirken diğer yandan birçok kültürel ve sosyal faaliyetle unutulmaz bir yurt dışı deneyimi kazanır.

 

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.