fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Kings Education

Kings Education 1957 yılında İngiltere’nin Bournemouth şehrinde Frederick King tarafından kurulmuştur. Günümüzde ise İngiltere  ve Amerika’da şubeleri bulunan 60 yıldır öğrencilerine kaliteli eğitim sunan ve bu alanda kendini  ispatlamış lider nitelikte bir kurumdur.

Kings Education her yıl binlerce öğrenciye uzman İngilizce eğitim vermeyi  kendine hedef edinen ve bu alanda en önemli kurumlardan onay ve akredite almış bir kurumdur.

Kings Education son eğitim teknolojisiyle donatılmış merkezlerinde, öğrencinin ihtiyacına göre eğitim veren kişisel bir yaklaşım kullanmaktadır. Öyle ki, %95 oranında devamlılık gösteren ve ödevlerini yapan öğrencinin,  eğitim başında amaçlanan İngilizce seviyesine gelememesi durumunda öğrencinin amaçlanan seviyeye ulaşana kadar ücretsiz eğitim garantisi vermektedir.

Kings Education dil eğitimi dışında İngiltere ve Amerika’da pathway programları  ile de öğrencilerin tercih ettiği eğitim kurumlarının başında gelmektedir.

Ayrıca bir üniversite kampüsünde İngilizce eğitim almak aynı zamanda kampus içi olanaklarından yararlanmak isterseniz, Kings Education sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Kings Education Şubeleri 

İNGİLTERE

Londra

Bournemouth

Oxford

Brighton

 

AMERİKA

Los Angeles

Boston

New York

 

Programlar

Kings tüm şubelerinde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce programlarını sunmaktadır. Ayrıca öğrencilerini TOEFL, IELTS, SAT, GRE, GMAT gibi sınavlara hazırlamaktadır.

English Plus Kursları

Günümüzde öğrenciler hem İngilizce öğrenmeyi amaçlamakta hem de branşlarında kendilerini geliştirip ve mesleki İngilizce terimlerini öğrenmeleri için ‘English Plus’ programlarını tercih etmektedir.

Bu program ile Kings’in her merkezinde farklı bir branşda, uzman eğiticiler tarafından ders verilmektedir.

  1. Film  – English plus Film – Los Angeles
  2. Moda, Sanat ve Tasarım – English plus Fashion, Art and Design – New York
  3. Girişimcilik – English plus Entrepreneurship
  4. İşletme ve Dijital Medya – English plus Business and Digital Media – Brighton
  5. İşletme ve Finans – English plus Business and Finance -Londra, Bournemouth ve Brighton
  6. Sanat ve Tasarım – English plus Art and Design – Londra ve Oxford
  7. Spor Bilimleri – English plus Sports Science – Bournemouth
  8. Hukuk  – English plus Law – Londra

 

İngilizce eğitimlerini mesleki öğrenimleriyle birleştirmek isteyen öğrenciler için ideal olan bu program, öğrencilere ayrıca uygulamalı proje yapım yeteneklerini de öğretmektedir. Örneğin Kings Los Angeles şubesi öğrencilere kendi kısa filmlerini çekme fırsatı vermektedir.

Mesleki İngilizce dediğimizde aklımıza ilk gelen okul olmayı başarmıştır.

 

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.