Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Kayseri Yurtdışı Eğitim

Kayseri Yurtdışı Eğitim için, 2000 yılından beri var olan markamız Armada Grandee sizlere Mart 2019’dan beri Kayseri’de de hizmet veriyor.

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kayseri Yurtdışı Eğitim için Kayseri ve çevre şehirlerindeki öğrencilerimize Mart 2019’dan beri hizmet vermektedir. Yurtdışı dil okulları, yaz okulları, Work and Travel, Üniversite ve master yerleştirmeleri, sertifika ve diploma programları, yurtdışı staj programları için Kayseri’nin merkezinde bulunan ofisimizi ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

19 yıllık tecrübemizle her geçen gün büyüyerek, yeni şubeler açarak sizlere hizmet vermekten büyük gurur ve onur duyuyoruz. Amacımız daha fazla öğrenciye memleketinde, okuduğu, çalıştığı veya yaşadığı şehirde yüz yüze görüşerek ya da kilometreleri azaltarak hizmet vermektir.

Armada Grandee franchise usulü çalışan bir marka değildir. Tek sahibi olan, tek çatı altında şubeleşen sektörün öncü markalarındandır. Amacımız herzaman öğrencilere iyi bir rehber olup, onların ufuklarını açarak, hedeflerine doğru giden her adımda yol arkadaşı olmak, yurtdışı eğitim için çizdikleri yolda, işlemlerini birlikte yürüterek, sorunsuz ve kısa sürede tamamlamaya çalışmaktır.

Armada Grandee her geçen gün kendini geliştirerek ve yenilikleri takip ederek, uzman danışman ekibiyle yıllardır kaliteli, samimi ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Armada Grandee’nin bütün kadrosu yurtdışında eğitim almış ya da yurtdışı değişim programlarına katılmış, öğrencilerin ne istediğini ne hissettiğini çok iyi anlayan ve empati yapabilen danışmanlardan oluşur. Kısacası şu an yaptıkları işi tecrübe etmiş kişilerdir.

Siz de Kayseri şubemizi ziyaret edip, ilgilendiğiniz yurtdışı eğitim programı ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Adresimiz; Sabahiye Mah. Ahmetpaşa Cad. Bor Sok. Beyaz Plaza Kat: 2 Daire: 7 Kocasinan Kayseri 38010

 

başa dön Armada Grandee Whatsapp
Merhaba!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba! Yurt dışı programlarınız hakkında bilgi almak istiyorum!
Powered by