fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Katar’da iş Garantili Dil Eğitimi


Üniversiteden ya da liseden mezun olduktan sonra yurtdışında iş alternatifi arayanlara müjdemiz var. Katar’da İş Garantili Dil Eğitimi programı ile bu mümkün. Detaylar ve gerekliliklerle ilgili aşağıdaki başlıkları inceleyiniz.

Dubai’de 8 Hafta Dil Eğitimi Zorunlu

Katar’da iş garantisi elde edebilmek için ES Dubai okulumuzda 8 hafta yoğun İngilizce eğitimi almanız zorunlu. Temmuz ve Ağustos aylarında 8 haftalık eğitiminizi tamamladıktan sonra Katar’da işinizin başına geçeceksiniz.

Katar’da Ne Kadar Süre Çalışabilirim ?

Bu bir paket programdır. 8 hafta ES Dubai okulumuzda eğitim alıp 2 sene Katar’da çalışabileceksiniz.

Hangi İşlerde Çalışabilirim ?

Genelde turizm işlerine yerleştirilme yapılacaktır. Oteller ve restoranlarda açık pozisyonlara yerleştirileceksiniz. Özellikle misafir karşılama, garson, şef garson, komi gibi işlerde çalışabileceksiniz. Ancak bu iş pozisyonları için Turizm mezunu olmanıza gerek yok. Herkes bu işlere yerleştirilme yapılabilir. Ayrıca ES Dubai dil okulu 8 haftalık yoğun İngilizce eğitimi verirken ücretsiz olarak öğrencilere kendilerini geliştirmeleri için turizm ile ilgili de dersler vermektedir.

Katar’da Çalışma Şartları

Katar’daki bu programa yerleşme şartları 18 ve 26 yaş arasında olmak ve en az orta düzeyde İngilizceye sahip olmak. Dubai’deki eğitime gitmeden önce biraz konuşabiliyor ve anlayabiliyor olmanız gerekmektedir. Çünkü iş mülakatlarının Haziran 2022 sonunda yapılması planlanmaktadır. İş verenlerle zoom üzerinden İngilizce mülakata alınacaksınız. İşe alındığınızda da hemen Dubai’da dil eğitimi için işlemlere başlayacağız. 8 hafta Dubai’de eğitim aldıktan sonra da Katar’a geçeceksiniz.

Dubai’den Katar’a Ulaşım Nasıl ?

Dubai’deki dil eğitiminizi tamamladıktan sonra Haziran 2022 sonunda anlaşmış olduğunuz iş yeri sizin Katar’a geçişiniz ile ilgili bütün süreci yönetecek. Taşınma, uçak bileti vs. masraflarınızın hepsini iş yeri karşılayacak.

Yurtdışında Dil Okuluna Gitmek için 10 Adım

Amerika Dil Okulu Fiyatları

Katar’da Maaş Ücretleri

Bu net cevap verilebilecek bir konu değil ancak bazı yorumlar yapabiliriz. En az 550 USD en çok ise 1000 USD maaşla çalışabilirsiniz. Bütün konaklama, yeme-içme, transfer, sağlık sigortası gibi masraflarınız iş yeriniz tarafından karşılanacağı için alacağınız maaş size kalacaktır. Ayrıca turizm sektöründe çalışacağınızdan bahşişleriniz kazancınızı artıracaktır.

Katar Vizesi Nasıl Alırım ?

Dubai’deki dil okulu ES Dubai sizin 8 haftalık eğitiminiz için olan vizeyi alacak. Sonrasında Katar’daki iş vereninizi Katar için çalışma vizenizi alacak. Size sadece bu programa katılma kararı almak düşüyor.

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden

Program Ücreti Nedir ?

Bu konuyla ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tecrübeli danışman arkadaşlarımız sizi tanıyıp, şartları sağladığınızı anladığında sizinle fiyat çalışması paylaşacaktır.

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz


Katar’da İş Garantili Program

Katar’da iş Garantili Dil Eğitimi Üniversiteden ya da liseden mezun olduktan sonra yurtdışında iş alternatifi arayanlara müjdemiz var. Katar’da İş Garantili Dil Eğitimi programı ile


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.