fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Kaplan İnternational Dil Okulları


Amerika’da, evinin bodrum katında göçmen ailelerin çocuklarına ingilizce dil eğitimi veren Stanley Kaplan ile macerası başlayan ve bugün 80. eğitim yılını tamamlamış olan Kaplan İnternational için gönül rahatlığı ile dünyanın en iyi dil okullarından biri diyebiliriz. Başta Amerika olmak üzere, İngiltere, Kanada, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda’da merkezleri bulunan ve öğrencilerinin %97’sinin tavsiye ettiği Kaplan İnternational dil okullarında eğitim almanın pek çok avantajları bulunmaktadır.

Eğitimde 80 Yıllık Mükemmeliyet

Kaplan Dil Okullari

Kaplan International dil okullarında eğitim alma şansına sahip tüm öğrencilerin de bildiği üzere, Kaplan International’ın 80 yıllık deneyimi ile oluşturduğu kendine özel bir eğitim sitemi bulunmaktadır.

Kendi yetiştirdiği öğretmenlerin titizlikle oluşturduğu müfredatı ile Kaplan diğer dil okullarından ayrılmaktadır.

Kaplan International’ın genel eğitim sistemine ek olarak K+Plus sistemi de bulunmaktadır. Klasik ders eğitimini, online ve interaktif olarak desteleyen bu sistem 4 ana koldan oluşmaktadır.

Kaplan International dil okulları derslerde de dışarıdan bir kaynak yerine kendi kitaplarını kullanmaktadır.

Bu da eğitimde özgünlüklerini oluşturan en önemli etkendir.

2020 öğretim yılı itibariyle Kaplan International temel online platformu her öğrenciye ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kaplan İnternational Dil Okulları’nda Eğitim Almanın Avantajları

kaplan dil okullari

kaplan-dil-okullari-egitim

K+Course Books: Kaplan International, her sene güncellenen ve tamamını kendi eğitmenlerinin hazırladığı kendi kitaplarını kullanır. Öğrencilerin eğitim materyallerine çoğu şubede ücretsiz ve sınırsız erişimi sağlanır.

K+Online: K+Plus sistemi içerisinde öğrencilerin geri dönüş de alabileceği, interaktif olarak çözebilecekleri, egzersizleri, okuma metinlerini ve online testleri içerir.

K+Online Extra: Speaking ve listening alanında kendinizi geliştirebileceğiniz video ve ses kaydı egzersizlerini ve testlerini içerir.

Brisbane dil okulu

Kaplan Dil Okulları

K+Learning Clubs: Kendi seviyenizden arkadaşlarınız ile, bir gözetmen eşliğinde çalışma grupları oluşturmanıza olanak sağlar.

Her öğrencisinin kesin olarak dil öğrenmesini hedefleyen Kaplan International Guaranteed Progress sistemini kurmuştur. Bu sistem ile, derslerinin yüzde 95’ine katılan ve tüm ödevlerini eksiksiz tamamlayan Kaplan International öğrencileri eğitimlerinin 10.haftası sonunda yapılan KITE testinin sonucuna göre en az 1 seviye yükselememişlerse, Kaplan International tarafından ücretsiz ekstra 4 hafta dil eğitimi hakkı kazanırlar.

Dünya Çapında 10 Ülkede Dil Okulu

Kaplan International dil okulları, hemen hemen İngilizce konuşulan her ülkede dil eğitimi vermektedir.

Amerika’da 13 şehirde 16 okulu, İngiltere’de 9 şehirde 10 okulu, Avustralya’da 5 şehirde 5 okulu, Kanada’da 2 şehirde 2 okulu ve Yeni Zelanda ve İrlanda’da birer okulları ile toplamda 31 şehirde 35 okulu ile Kaplan International, İngilizce dil eğitiminde dünyanın en büyük ve köklü kuruluşlarından biridir.

kaplan-dil-okullarinda-egitim-alma-avantaji

2020 yılı itibariyle Kaplan International dil okulları, Alpadia okulları ile yaptığı anlaşma ile Fransızca ve Almanca, Enforex dil okulları ile yaptığı anlaşmalar ile de İspanyolca dil eğitimi de vermektedir.

kaplan-dil-egtimi

Sosyal Aktiviteler

Eğitim kalitesini yılların deneyimi ile en üst seviyeye taşımış Kaplan International dil okulları için öğrenci memnuniyeti büyük önem taşımaktadır.

Öğrencilerinin evlerinden uzakta bir eve sahip olmasını hedefleyen Kaplan International, öğrencilerin eğitim aldıkları şehri tanıyabilmeleri için pek çok sosyal aktivite düzenlemektedir.

Her okulunda sosyal aktiviteler için ayrı bir sorumlusu bulunmaktadır.

Öğrenciler ders sonrası okulun düzenlediği gezi ve eğlence aktivitelerine katılıp hem sosyal çevrelerini genişletebilir hem de bulundukları şehri ve ülkeyi tanıyıp farklı kültürlerde yaşamayı deneyimleyebilme şansı elde eder. 

Her geçen gün daha da büyüyen ve globalleşen Kaplan International dil okullarında dil eğitimi almak tüm öğrenciler için büyük ayrıcalık olacaktır.

kaplan-international-dil-okullari

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.