fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Kaplan International Dil Okulları

Dil eğitimi alanında 80. yılını kutlayan Kaplan International Dil Okulları, dünyanın en eski İngilizce dil eğitimi veren, zincir dil okullarından biridir.

Kaplan International’ıın temel, 80 yıl önce Stanley Kaplan’ın, Amerika’da, ailesinin evinin bodrum katını bir sınıfa dönüştürerek, çoğunluğu göçmen ailelerin yüksek öğrenim görmek isteyen çocuklarından oluşan öğrencilere İngilizce dersi vermesiyle atılmıştır. O günden bu güne, Kaplan International, 6 ülkede, 39 farklı dil okulu ve 31.000’den fazla çalışanı ile öğrencilere dil eğitimi sağlayan zincir bir okul haline gelmiştir.

Kaplan International Dil Okulları

International, İngiltere’de en çok şubesi bulunan dil okulu zinciri olması yanı sıra, İngilizce konuşulan ülkelerde dil eğitimi alanında en geniş network ağına sahip kurumdur. Kaplan International, “Dünyanın Dil Okulu” olarak tanınmaktadır. Her sene 150 farklı ülkeden, 50.000 üzerinde öğrenciye dil eğitimi sağlamaktadır. Kaplan International, yüksek kalitede eğitimi ve hizmeti ile öğrencilerinin %97 tarafından tavsiye edilmektedir.

Kaplan International anadili İngilizce olan 6 farklı ülkede, 39 ayrı okulu ile dil eğitimi vermektedir. İngiltere’de en çok şubesi bulunun dil okulu zinciridir. Ülke bazında Kaplan International Dil Okulları’nı sıralayacak olursak;

AMERİKA
İNGİLTERE ve İSKOÇYA
KANADA
İRLANDA
AVUSTRALYA
YENİ ZELANDA

Programlar

Kaplan International bünyesinde Genel İngilizce’den University Pathway programlarına kadar pek çok program seçeneği bulunmaktadır. Farklı lokasyonlara göre program çeşitliliği de değişim göstermektedir.

Eğitim Sistemi

Kaplan International, öğrencilerine İngilizce’yi yaşayarak ve günlük hayatlarına dahil ederek öğrenebilecekleri bir eğitim sistemi sunmaktadır.

Kaplan International dil Okulları’nda öğrenciler, her 10 haftada en az bir seviye yükselirler.

Kaplan International’ın genel eğitim sistemine ek olarak K+Plus sistemi de bulunmaktadır. Klasik ders eğitimini, online ve interaktif olarak desteleyen bu sistem 4 ana koldan oluşmaktadır.

K+Notes: Kaplan International, her sene güncellenen ve tamamını kendi eğitmenlerinin hazırladığı kendi kitaplarını kullanır. Öğrencilerin eğitim materyallerine çoğu şubede ücretsiz ve sınırsız erişimi sağlanır.

K+Tools: K+Plus sistemi içerisinde öğrencilerin geri dönüş de alabileceği, interaktif olarak çözebilecekleri, egzersizleri, okuma metinlerini ve online testleri içerir.

K+Extra: Speaking ve listening alanında kendinizi geliştirebileceğiniz video ve ses kaydı egzersizlerini ve testlerini içerir.

K+Clubs: Kendi seviyenizden arkadaşlarınız ile, bir gözetmen eşliğinde çalışma grupları oluşturmanıza olanak sağlar.

İngilizce dil eğitimini, öğrencilerinin hayatlarına yaptıkları bir yatırım olarak düşünen Kaplan International Dil Okulları, öğrencilerin bu yatırımlarından maksimumu alabilmeleri için yeni bir yöntem geliştirmiştir. Guaranteed Progress sistemi ile; eğer bir Kaplan International öğrencisi derslerinin yüzde 95’ine katıldığı ve tüm ödevlerini eksiksiz tamamladığı halde eğitimlerinin 10.haftası sonunda yapılan KITe testinin sonucuna göre en az 1 seviye yükselememişlerse, Kaplan International  öğreniclere 4 hafta ücretsiz dil eğitimi hediye etmektedir.

Sosyal Aktiviteler ve Konaklama

Dünyanın en büyük dil okullarından olan Kaplan International, tüm lokasyonlarda, o lokasyonun kültürüne ve geleneklerine uygun olarak pek çok sosyal aktivite düzenleyerek öğrencilerin hem okul içi hem de okul dışında İngilizce kullanımlarını maksimum düzeyde kullanmasına olanak sağlamaktadır. Aktiviteler, okuldan okula değişiklik göstermektedir.

Konaklama olarak Kaplan International Dil Okulları, her şubesi bünyesinde yarım pansiyon, tek veya çift kişilik odalarda konaklamalı aile yanı konaklama imkanı sunmaktadır. Kaplan International il Okulları tarafından seçilen aileler, hem kurum hem de devlet tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Aile yanı konaklamanın yanı sıra tüm Kaplan International Dil Okulları’nda öğrencilerin isteklerine göre sunulan yurt imkanları da bulunmaktadır.

Kaplan International Dil okulları hakkında bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimiz için bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.