fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Kaplan International farkı ile İngilizce öğrenin

Yurtdışı dil eğitimi konusunda bir dünya markası haline gelmiş olan Kaplan International, 80 yıldır bu hizmette yer almaktadır. Çeşitli akreditasyonlara sahip olan bu dil okulu şu an İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda ve Amerika’da dil eğitimi vermektedir. Kaplan International, kaliteli eğitimi ile her türlü imkânı sağlamaktadır.

Kaplan International Nedir?

Bir dil okulu olarak hizmet vermekte olan Kaplan International, İngilizce eğitimin yanı sıra Amerika ve Kanada’da üniversite ya da yüksek lisans yerleşimi ile ilgili hizmetler de sunmaktadır. Bir dil okulu olarak görülse de eğitimin yanı sıra sizlere farklı imkanlar da sağlamaktadır. Lokasyon olarak birçok farklı noktada yer alan bu dil okulu sizlere isterseniz büyük ya da küçük şehirler içerisinde isterseniz bir üniversite kampüsü içerisinde isterseniz de sahil kenarında bir yerde eğitim almanızı sağlıyor.

Farklı Eğitim Çeşitleri

Dil eğitimini yerinde almanızı sağlayan ve bu noktada her türlü imkana sahip olan Kaplan International aynı zamanda bünyesinde farklı çeşitte eğitimlere de yer vermektedir. Günlük hayatınızı tamamen İngilizce haline getirmek ve oranın bir halkı gibi konuşmak isterseniz ayrı, o ülke içerisinde bir yabancı olarak gezmek isterseniz sizlere ayrı bir eğitim hizmeti sunuyor. Bünyesinde yer alan eğitim hizmetleri aşağıda verilmiştir.

İngiltere, Kanada ya da Amerika’da lisans, yüksek lisans eğitimleri almak için gerekli sınavlar vardır. TOEFL ve IELTS sınavları uluslararası geçerliliği olan ve İngilizce seviyelerinizi gösteren sınavlardır.  Aynı zamanda GRE, GMAT ve SAT sınavları da Amerika’da yer alan üniversitelere kabul için gerekli olan sınavlardır. Kaplan International bu sınavlara gerekli özen ve eğitimle sizleri hazırlamaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.