fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Kanada’nın En İyi 5 Dil Okulu


Dil eğitimi için Kanada’ya gitmeye karar verdiniz. Şimdi de sıra onlarca seçenek içinde size en uygun dil okulunu seçmekte. Kanada’nın en iyi dil okulunun sizin için hangisi olduğunu danışmanınız ile birlikte, kişisel tercih ve ihtiyaçlarınıza göre değerlendirerek belirleyebilirsiniz. Kanada’nın En İyi Dil Okulları;

Kanada’nın En İyi Dil Okulları

ILAC International

Kanada’nın en çok ödül kazanan okulu ve en popüler dil okullarından biri olan ILAC International Language Academy, her yıl 75 farklı ülkeden yaklaşık 25.000 öğrenciye ev sahipliği yaparak uluslar arası çalışma ortamı sunar.

Sadece Kanada’da şubeleri bulunan yerel bir okul olan ILAC, Toronto ve Vancouver’da bulunan modern ve butik tarzda bir dizayna sahip kampüsleriyle Kanada’nın en büyük dil okuludur.

Edindiği birçok ödülün yanı sıra 5 yıl üst üste Kuzey Amerika’nın en iyi dil okulu ödülünü kazanmış ve prestijli “Ömür Boyu” Super Star ödülüne layık görülen ilk ve tek dil okuludur. Kanada’nın en iyi dil okulları arasında diyebileceğimiz okullardan biridir.

Kanada'nın En İyi Dil Okulları

ILAC, 40’tan fazla üniversite ve kolej tarafından tanınır ve Academic Pathway programları sunar.

Oxford Üniversitesi ile ortak geliştirilen kişiselleştirilmiş bir müfredat kullanır.

40’tan fazla dili konuşabilen ekibiyle öğrencilerine kaliteli hizmet sunar.

Kanada Ec English Dil Okulu

İngilizce Öğrenmek

EC English

Son 3 yıldır dünyanın en iyi dil okulu ödülünü kazanan EC English ilk olarak Malta’da kurulmuş ve daha sonra büyüyerek en kaliteli zincir dil okullardan biri olmuştur.

Kanada dışında Amerika, İngiltere, Malta, İrlanda, Avustralya ve Güney Afrika’da da şubeleri bulunan EC dil okulları, Kanada’nın Toronto, Vancouver ve Montreal şehirlerinde eğitim vermektedir. Kanada’nın en iyi dil okullarından birisidir.

EC Toronto ve EC Vancouver, 30 yaş ve üzeri öğrenciler için ayrı programlar sunar ve kendi yaş grubunuzdaki kişilerle eğitim alır aktivitelere katılırsınız.

EC Montreal’de ister İngilizce ister Fransızca dil eğitimi alabilirsiniz.

EC dil okulları, öğrencilerin milliyet dağılımına özen gösterir ve ferah, modern dizaynı, son teknolojiyle donatılmış sınıflarıyla sizi eğitimiz için motive eder.

Turuncu halı tecrübesi, yoğun aktive programı ve ücretsiz atölye eğitimleri ile sosyalleşmenizi sağlayarak keyifli bir deneyim sunar.

Kaplan International

1938 yılında Stanley Kaplan tarafından kurulan Kaplan Dil Okulu 80 yılı aşkın tecrübesiyle kaliteli eğitim veren en iyi zincir dil okullarından biridir.

Kanada, Amerika, İngiltere, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda’da bulunan toplam 35 okuluyla her yıl 150 farklı ülkeden gelen ortalama 40.000 öğrenci ağırlar.

Kanada merkezleri Toronto ve Vancouver şehirlerinde bulunur.

K+ adını verdiği kendi özel eğitim metodunu kullanır. Kitap, uygulama, online kaynak, ve oyunlardan oluşan entegre sistemi, eğitiminizde kısa sürede etkili sonuç almanızı sağlar.

Kaplan International English, tecrübesine ve verdiği eğitime o kadar güvenir ki öğrencilerine seviye atlama garantisi verir.

40’tan fazla üniversite ile partnerliğini bulunan Kaplan Pathway programları sunar.

Kaliteli eğitim standartlarıyla, fantastik lokasyonlarda yer alan Kaplan yoğun aktivite programlarıyla eğitim ve eğlenceyi birleştirerek güzel ve verimli zaman geçirmenizi sağlar.

kaplan-dil-okullarinda-egitim-alma-avantaji

kaplan dil okullari

SSLC - Sprott Shaw Language College

SSLC ( Sprott Shaw Language College )

1903 yılında kurulan, her yıl 75’ten fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlayan SSLC; Toronto, Vancouver ve Victoria’da merkezleri bulunan butik ama Kanada’nın her yerine yayılmış bir dil okuludur.

SSLC kişiselleştirilmiş programı, özenle seçilmiş öğretmenleri, esnek dersleri ve özel kursları sayesinde öğrencilerinin istek ve beklentilerini yüksek kalitede karşılamaya çalışır.

SSLC dil okulunda, gramer, dinleme, konuşma, telaffuz ve iletişim derslerinizin her biri için ayrı ayrı seviyeniz belirlenir ve hepsinde yeterliliğinize uygun sınıflarda eğitim alırsınız.

Pathway programı ile Kanada’da bulunan pek çok üniversite ve koleje yerleştirme hizmeti vardır.

ELS

1961’den bu yana eğitim veren ELS, 143 ülkeden 1.2 milyondan fazla öğrencinin hızlı ve etkili biçimde İngilizce öğrenmesini sağladı.

Çoğunlukla üniversite kampüslerinde yer alan ELS dil okulunun pek çok üniversite ve kolej ile anlaşması vardır ve dil sınavı olmadan kabul sağlamaktadır.

600’den fazla yüksek okul ve üniversite ile anlaşması olan ELS, yüksek öğrenimin kapılarını açar.

Daha çok Amerika ve Kanada’da şubeleri bulunan ELS, Avustralya, Fransa, Çin, Hindistan, Malezya ve Panama’da da hizmet vermektedir.

Kanada’daki şubeleri Toronto ve Vancouver şehir merkezlerindedir.

ELS tecrübesiyle geliştirdiği 12 seviyeli benzersiz müfredatını, kendi ders kitaplarını kullanır.

els-kanada-dil-okulu-logo

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.