fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Kanada Girişimcilik Programı

Kanada Girişimcilik Programı

Bir iş fikriniz mi var? O zaman Kanada Girişimcilik Programı tam size göre.

Kanada dünyanın en fazla göçmen kabul eden ülkelerinden birisi. Eğitim sistemi, yaşam standartları ve refah düzeyiyle dünyanın en yaşanılır ülkelerinden olan Kanada, göçmenlere de fırsat vermesiyle birçok insanın hem eğitim hem de yaşamak için gitmek istediği ülkelerin başında geliyor.

Start Up Vize Nedir?

2013 yılında uygulanmaya başlayan start up vizesi başarılı girişimcilere Kanada’da istihdam yolu açıyor. Nitelikli göçmenlere her zaman değer veren Kanada bu vize türü sayesinde parlak fikirlere sahip olan girişimcileri ülkesine çekmek istiyor. Bu sayede Kanada ekonomisi canlılık kazanırken aynı zamanda da girişimciler de kendilerine istihdam alanları bulabiliyor.

Tamwood Careers Global Startup School

Tamwood Careers bünyesinde bulunan “Global Startup School” geleneksel iş eğitimi modelini girişimcilik dünyasında başarılı olabilmek için gereken temel unsurlarla birleştirmeyi hedeflemektedir. Öğrenciler, iş dünyası içerisinde girişimcilik fikirlerini nasıl geliştireceklerini öğrenirken aynı zamanda da yeni bir iş kurmanın inceliklerini de “Global Startup School” sayesinde kavrayabilirler. Kanada Girişimcilik Programı sayesinde, öğrenciler öğrendiklerini pratik düzeye dökme fırsatı bulabilirler ve kariyerleri için müthiş bir atlım yapabilirler.

Tamwood Careers bünyesinde verilen kurslar tamamıyla girişimciler tarafından sağlanmaktadır. Her hafta gelen konuk girişimciler, saha çalışmaları ve projeler vasıtasıyla öğrenciler girişimcilerin deneyimlerinden faydalanarak kendilerini geliştirebilirler.

Eğitim Boyunca Çalışma İzni

Öğrenciler 26 haftalık sertifika programı ya da 40 haftalık diploma programına devam ederken de haftalık 20 saat yarı zamanlı çalışma hakkına sahip olabilirler.

Programlar

Applied Diploma in Innovation and Entrepreneurship– 40 Hafta Eğitim (Eğitim dönemi arasında 16 Hafta boşluk var, bu boşlukta öğrenciler tam zamanlı çalışabilirler.)

Applied Certificate in Management / Marketing for Startups– 26 Hafta Eğitim (Eğitim dönemi arasında 5 – 11 haftalık boşluk olabilir.)

Başvuru Şartları

İngilizce Yeterliliği: IELTS 5.5 ya da TOEFL 52-64 (Potansiyel Katılımcılar ayrıca Tamwood Online Test ve Skype Mülakatı da yapabilirler.)

Akademik Yeterlilik: Lise Mezuniyeti (En az iki yıllık iş deneyimi gerekir.) Üniversite mezuniyeti

Yaş: Minimum 19

Armada Grandee Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Kanada Girişimcilik Programı ile ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bize hemen ulaşın.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.