fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Kanada Dil Okulu Şehirleri


Hoşgörülü sosyal yapısı, kültür çeşitliliği, yüksek yaşam standartları ve güvenli oluşuyla bilinen Kanada, İngilizce dil becerilerini geliştirebilmek için ideal ülkelerden biridir ve her yıl dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileriyle popüler bir destinasyondur. Yüksek eğitim kalitesiyle her bütçeye uygun bir okula sahip Kanada’da dil okulu için alternatif pek çok şehir bulunur. Öyle ise Kanada Dil Okulu Şehirleri hangileridir ? İnceleyelim.

TORONTO

Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto, ülkenin kültür, eğlence ve ticaret merkezidir. Nüfusunun yarısından çoğunun göçmen olduğu bu şehre gelmek demek Kanada ile tanışmaktan çok dünyayla bir noktada buluşup tanışmak demek. Sanat, yemek ve alışveriş için favori olan bu şehirde, tarzınız ve ilgi alanlarınız ne olursa olsun kendiniz için uygun ve keyifli olan bir şeyleri mutlaka bulabilirsiniz. Toronto’da Kaplan, EC, ILAC, LSI, SSLC, ILSC, ELS, OHC ve daha birçok zincir ve yerel dil okulu bulunmaktadır.

Kanada Eğitim Vizesi Uzatma

Kanada Dil Okulu Şehirleri

VANCOUVER

Dünyanın en yaşanılır yerlerinden biri olarak kabul edilen Vancouver, ülkedeki en ılıman iklime sahiptir ve pek çok açık hava spor faaliyetine olanak sağlar. Film endüstrisi oldukça gelişmiştir ve en büyük film yapım merkezlerindendir. Hem şehir aşıkları hem de doğa tutkunları için ideal bir seçenektir. Kaplan, EC, ILAC, LSI, SSLC, ELS, ILSC, OHC ve St. Giles Vancouver’daki dil okullarından bazılarıdır.

Montreal

Quebec eyaletinin en büyük şehri olan Montreal, dünyanın en iyi öğrenci şehirlerinden biridir ve uygun maliyetli konaklama ve dil okulu seçenekleriyle küçük bütçeler için dahi ideal bir tercihtir. Hem İngilizce hem Fransızca konuşulan şehirde iki dili de öğrenmeniz mümkündür. Kültür, sanat, gastronomi, spor, eğlence hayatı, prestijli okullar ve üniversiteleriyle bilinen Montreal ayrıca kozmopolit bir şehirdir. Montreal’de EC, ILSC ve Sprachcaffe gibi kalitesiyle kendini kanıtlamış dil okulları bulunur.

Kanada Dil Okulu Şehirleri

Kanada Dil Okulu Şehirleri

Victoria

Batı Kanada’nın en eski şehri ve British Columbia’nın başkenti olan Victoria, zengin bir tarihe sahiptir. Bu çok kültürlü şehir, eşsiz tarihi ve endüstriyel üretkenliğinin yanı sıra, doğal güzelliği, turistik yerleri ve sıcakkanlı halkıyla muazzam bir atmosfere sahip popüler lokasyonlardan biridir. Adını kraliçe Victoria’dan alan, yaşamak için oldukça güvenli olan Victoria kenti güzel bahçelere, harika restoran ve alışveriş olanaklarına ve birçok açık hava etkinliğine sahiptir. Çok kültürlü ve modern bir şehirde yaşamayı seviyorsanız Sprachcaffe ve SSLC gibi dil okullarından birine kaydolarak Victoria’da dil eğitiminize başlayabilirsiniz.

Calgary

Calgary, Kanada’nın büyük şehirlerine oranla daha ekonomiktir, konaklama ve yaşam maliyetleri çok daha uygundur. Suç oranının oldukça düşük olduğu Calgary, kültür çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Her yıl düzenlenen pek çok etkinliğe, müze ve kütüphanelere, galerilere ve eğlence parklarına sahiptir. Calgary doğa tutkunlarından sanat ve kültür severlere kadar herkese hitap eden bir şeyler sunabilir. Bu şehirde Stafford House, Sprachcaffe, OHC gibi dil okullarından birini seçebilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Şehirleri

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.