fbpx

Kanada dil okulları ve dil eğitimi

Kanada dil okulları ve dil eğitimi ile bir daha İngilizce eğitime ihtiyacınız kalmayacak!
Kanada her zaman sakinliği, insanların nezaketi ile gitmek istediğim bir lokasyon olmuştur. Uzun dönemli dil eğitimi fırsatım olunca seçimimi Kanada’dan yana kullandım. Kanada dil okulları ve dil eğitimi gerçekten tartışılmaz şekilde kaliteli. Tüm süreçte bana rehberlik eden danışmanıma ve şirketim Armada Grandee’ye sonsuz teşekkürler.
yaren kuler
Toronto

2023 yılının sınırlı promosyonundan yararlan
Şehir, dil okulu, bütçe, promosyonlardan hakkında bilgi için bize ulaş

Geç Kalma


Dünyanın en yaşanabilir ülkesinde eğitim alın

Dünyanın en yaşanılabilir ülkelerinden biri olan Kanada üst düzey eğitim kalitesi ve hoşgörü sahibi insanlarıyla yurt dışında dil eğitimi noktasında en önemli ülkelerdendir. Çok kültürlü yapısı, dünyanın her yerinden gelen insanları ile İngilizce ve Fransızca’nın ana dil olarak konuşulduğu Kanada kaliteli dil okullarıyla en yurt dışında dil eğitimi için oldukça iyi bir seçenektir. 

Moraine lake in the Rocky Mountains, Alberta, Canada

Kanada dil okulları hem ucuz hem kaliteli

Toronto, Vancouver, Montreal ve Ottowa gibi önemli metropollerin yanı sıra keşfedilmeyi bekleyen doğal güzellikleriyle Kanada hem dil eğitimi hem de yüksek öğretim için tercih edilebilecek bir ülkedir. 


armada-grandee-logo

Kanada’da İngilizce Eğitimi

Kanada’da eğitim çok değerlidir. Devlet destekli yatırımlar vasıtasıyla eğitim kalitesi her geçen gün artmaktadır. OECD ülkeler arasında en yüksek eğitim düzeyine sahip ülke olan Kanada dil eğitimi için de uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli fırsatlar sunar.

Kanada’da dil eğitimi ayrıcalığı

Dünyanın en güvenli ülkelerinden biri de olan Kanada size dil eğitimi için en iyi deneyimi sunar. Kanada dil okulları size yalnızca ders içi bir deneyim sunmaz. Ders dışı geziler ve kültürel faaliyetlerle de derste öğrenilenleri pratik etme şansı yakalarsınız. Dil okullarındaki öğrenci destek departmanları size Kanada’da evinizdeymiş gibi hissetmeniz için destek verir. Uluslararası öğrencilerin sayısının fazla olması farklı kültürlerden insanlarla tanışma fırsatı tanır.

Kanada dil okulları ve eğitimi ile Kanadayı tanı

Çok kültürlü yapısı, eğitim kalitesi, hoşgörülü insanları, metropolleri ve doğal güzellikleriyle Kanada yurt dışında dil eğitimi denildiğinde akla gelen ilk ülkelerdendir. Kanada’da hem dil öğrenebilir hem de kültürel faaliyet ve gezilere katılarak arkadaşlar edinebilir ve dünyanın en güvenli ülkelerinden birinde unutulmaz bir yurt dışı tecrübesi elde edebilirsiniz.

Her ihtiyaca göre program var

Kanada’da dil eğitimi programları yalnızca genel İngilizce ile sınırlı değildir. Sınav hazırlık programları, üniversite öncesi hazırlık eğitimleri, öğretmenlik sertifika progaramları ve özelleştirilmiş dil eğitim programları ile Kanada’da kaliteli bir dil eğitimi alabilirsiniz.

size özel fiyat teklifleri için bize ulaşın


Ankara – İstanbul – İzmir

Türkiye’nin hangi ilinden olursanız olun ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  

Tüm ofislerimiz için

BİZ ARAYALIMBize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Kanada ile ilgili sorunuz varsa yardımcı olabiliriz. Danışmanımıza sor!