fbpx

İrlanda dil okulları

İrlanda dil okulları ve dil eğitimi ile bir daha ihtiyacınız kalmayacak şekilde İngilizce öğrenin!
İrlanda tüm beklentilerimin ötesinde güzellikte bir ülke. Doğası, insanları harika. Dil eğitimi konusunda çok başarılı ve kaliteliler. Ülke, konaklama, vize gibi konularda profesyonel hizmet sunan Armada Grandee ailesine teşekkür ederim.
Silhouette of man waiting for the flight
Serhat Uman
Dublin


Benzersiz bir eğitim

İrlanda dil eğitimi tavsiye etmemizin nedeni İngiliz kültürünü ve yaşam tarzının etkilerini hayatın her alanda görebilmeniz ve İngilizce eğitiminizle birlikte yapabilmenizdir.

İrlanda dil okulları size yalnızca ders içi bir deneyim sunmaz. Ders dışı geziler ve kültürel faaliyetlerle de derste öğrenilenleri pratik etme şansı yakalarsınız. Dil okullarındaki öğrenci destek departmanları size İngiltere’de evinizdeymiş gibi hissetmeniz için destek verir. Uluslararası öğrencilerin sayısının fazla olması farklı kültürlerden insanlarla tanışma fırsatı verir.

irlanda dil okulları ve dil eğitimi
İrlanda doğasıyla ön plana çıkan bir ülke.

irlanda dil okulları hem ucuz hem kaliteli


armada-grandee-logo

İrlanda’da dil okulu özellikleri

İrlanda İngilizce dil eğitimi noktasında size birçok imkân sunar. Kaliteli ve akredite dil okullarında, amacınıza uygun olarak dil eğitimi alabilirsiniz. Britanya’nın batısında yer alan bu ada ülkesinde, özellikle başkent Dublin’de, birçok dil okulu bulunmaktadır.

İrlanda dil okulları ve dil eğitimi

İrlanda dil okulları sınıf içi derslerin yanı sıra size sınıf dışı sosyal aktivite imkânı da sunar. Bu aktivitelerle birlikte yeni insanlarla tanışabilir ve dünyanın her yerinden arkadaşlar edinebilirsiniz. İrlanda dil okulları size en iyi deneyimi sunabilmek adına destek verir ve öğrenme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmaya gayret eder.

Çalışarak İngilizce Öğren

İrlanda’da dil eğitimi denildiği zaman akla gelen başka bir husus da dil eğitimi sırasında yarı zamanlı çalışma izni vermesidir. İrlanda’da hem dil eğitimi alabilir hem de yarı zamanlı olarak çalışarak masraflarınızı en aza indirebilirsiniz. Ayrıca, okulda aldığınız eğitimi çalışma hayatınızda da pratik ederek daha kalıcı bir öğrenme sağlayabilirsiniz. Üstelik İrlanda dil okulu fiyatları aynı kalitede ülkelere göre çok daha ucuz.

Her ihtiyaca yönelik bir kurs var

irlanda dil okulları ve dil eğitimi programları yalnızca genel İngilizce ile sınırlı değildir. Sınav hazırlık programları, akademik dil eğitimleri, öğretmenlik sertifika programları ve özelleştirilmiş dil eğitim programları ile İrlanda’da kaliteli bir dil eğitimi alabilirsiniz.

size özel fiyat teklifleri için bize ulaşın


Ankara – İstanbul – İzmir

Türkiye’nin hangi ilinden olursanız olun ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  

Tüm ofislerimiz için

BİZ ARAYALIMBize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
İrlanda'da dil eğitimi almak ister misiniz?