fbpx

ingiltere dil okulları

Bir daha ihtiyacınız kalmayacak şekilde İngilizce öğrenin!

Benzersiz bir eğitim

İngiltere dil eğitimi tavsiye etmemizin nedeni İngiliz kültürünü ve yaşam tarzının etkilerini hayatın her alanda görebilmeniz ve İngilizce eğitiminizle birlikte yapabilmenizdir.

İngiltere dil okulları size yalnızca ders içi bir deneyim sunmaz. Ders dışı geziler ve kültürel faaliyetlerle de derste öğrenilenleri pratik etme şansı yakalarsınız. Dil okullarındaki öğrenci destek departmanları size İngiltere’de evinizdeymiş gibi hissetmeniz için destek verir. Uluslararası öğrencilerin sayısının fazla olması farklı kültürlerden insanlarla tanışma fırsatı verir.

London Lights

ingiltere dil okulları hem ucuz hem kaliteli


armada-grandee-logo

İngiltere’de İngilizce Eğitimi

İngiltere’de dil eğitimi veren kuruluşlar oldukça köklü bir eğitim sisteminden geliyorlar. Bu yüzden İngilizce eğitim teknikleri ve müfredatları herkes tarafından kabul görüyor.

Dili yerinde öğrenin

İngilizce’yi en uzun süredir en doğal olarak kullanan ülke İngiltere’dir Dili en doğru ve amacına uygun şekilde öğrenmek için İngiltere en doğru seçenek. İngiltere’de dil eğitimi almak, sınavları geçmek için değil, yerinde İngilizce öğrenmek için tavsiye edilir.

Bütçe Dostu

İngiltere dil eğitimi fiyatları her bütçeye hitap ediyor. İngiltere’de ucuz dil okulları bakımından çok fazla seçenek sunmaktadır.

Anlıyorum Konuşamıyorum

İngilizce becerisi yüksek kişileri daha fazla ve daha iyi iş imkanlarına erişebildiği bir gerçektir. Bilim dili olarak bir çok ülkede kabul gördüğünden Master ve doktora yapan bir çok akademisyenin ileri derecede İngilizce bilmesi gerekmektedir.

size özel fiyat teklifleri için bize ulaşın


Ankara – İstanbul – İzmir

Türkiye’nin hangi ilinden olursanız olun ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  

Tüm ofislerimiz için

BİZ ARAYALIMBize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
İngiltere ile ilgili sorunuz mu var? Danışmanımıza sorun!