fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

ILSC

ILSC Dil Okulları, 1991 yılından beri yüzden fazla ülkeden uluslar arası öğrenciye dil eğitimi vermektedir. ILSC, ilk okulunu 1991 yılında Vancouver şehrinde açmıştır. Bugün 3 farklı ülkede 7 şehirde İngilizce, Fransızca ve Hintçe dil eğitimi vermektedir.

Şubeleri

Kanada: Vancouver, Kanada

Avustralya: Sydney, Melbourne, Brisbane

Hindistan: Yeni Delhi

ILSC

Eğitim Sistemi

Okul, tüm dil okulları arasında kendine has eğitim programı ile ön plana çıkmaktadır. Doğrudan Yarı Yoğun ve yoğun dil eğitimi sunan okul, öğrencilerin öğleden sonra derslerini ilgi duydukları alanlar ve eksik olduklarını düşündükleri konular hakkında seçebilirler. Bu anlamda ILSC öğrencilerine 100’den fazla seçmeli ders olanağı sunmaktadır. Bu dersler, IELTS, TOEFL gibi sınav hazırlık dersleri, İş İngilizcesi dersleri veya Media, Advertisement, Marketing, English Through Yoga gibi özel alanlardan dersler olabilir.

ILSC, anadili İngilizce ve Fransızca olan Kanada’da, Toronto ve Vancouver şubelerinde İngilizce, Montreal şubesinde İngilizce ve Fransızca; Hindistan’daki Yeni Delhi şubesinde İngilizce ve Hintçe, Avustralya’daki okullarında ise İngilizce dil eğitimi sağlamaktadır.

Konaklama ve Sosyal Aktiviteler

Okul tüm şubelerinde hem aile yanı hem de yurt konaklaması sunmaktadır.

ILSC tüm yıl boyunca öğrenciler için ücretli ve ücretsiz pek çok aktivite düzenlemektedir. Kamp, rafting, sörf, hiking, futbol, basketbol turnuvaları gibi spor faaliyetlerinin yanı sıra, çevre şehirlere geziler de düzenlenmektedir. Ayrıca öğrencilerin sosyalleşmesi adına kareoke geceleri, quiz night, piknikler, müze gezileri de diğer aktiviteler arasındadır.

 

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.