fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

EC Malta Dil Okulu Programları ve Konaklama Seçenekleri


Malta, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Malta’da dil eğitimi almanın birçok avantajı vardır. Uzun yıllardır beraber çalıştığımız zincir okullardan olan EC Malta’da dil eğitimi almanın avantajlarını EC Malta Dil Okulunda Eğitim Almak İçin 10 Neden başlıklı yazımızdan detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Bu yazımızda ise sizlere EC Malta Dil Okulu Programları ve Konaklama Seçenekleri ile ilgili ayrıntılardan bahsedeceğiz.

EC Malta Dil Okulu Programları

ec-malta-dil-okulu

EC English İngiliz kökenli bir okuldur ve merkezi Malta olan okulun en büyük şubesi yine buradadır.

1991 yılında kurulan okul 30 yıllık deneyimi ile ve İngilizce dil eğitiminde en eski ve en güvenilir isimlerden biri olarak öğrencilerine hizmet vermektedir.

EC Malta şubesi küçük ve keşfetmesi keyifli olan tatil yöresi St. Julians’ta hizmet vermektedir.

Okul 30 yaşa kadar olan öğrenci grubu ve +30 yaş üzeri öğrencilere eğitim verecek şekilde 2 binada hizmet vermektedir.

Ayrıca konum olarak Malta’nın eğlence bölgesinde yer alması, plaja yakın olması, toplu taşıma araçlarına ve alışveriş, kafe, restoran gibi birçok yere yürüme mesafesinde olması ile büyük bir avantaj sağlar.

ec-malta-da-dil-egitimi-almak-icin-10-neden

Eğitime başlamadan önce düzenlenen ve sadece EC Dil Okullarına özgü Turuncu Halı Karşılaması ile eğitime yeni başlayan tüm öğrenciler okul personelleri ve arkadaşlarıyla tanışarak daha ilk günden okulla ilgili birçok bilgi elde ederek kendilerini daha rahat hissederler. EC Malta şubesi 44 sınıftan oluşmaktadır. +30 yaş grubu için ise ayrıca 7 sınıf daha mevcuttur.

Toplam öğrenci kapasitesi 600’e yakındır ve sınıflar ortalama 10 öğrenci kapasitesindedir.

Okulda ayrıca öğrenci salonları, ücretsiz Wi-Fi erişimi, kütüphane, ders molaları için eşsiz manzaralı çatı terası ve yaz ayları için ücretsiz beach club üyeliği bulunmaktadır.

Ayrıca hafta içi 5 gün düzenlenen sosyal ve kültürel aktiviteler ile okul dışında da keyifli vakit geçirmeniz için fırsatlar yaratmaktadır.

EC Malta‘da alabileceğiniz eğitimler ise şu şekildedir:

Genel /Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Mini Grup, İş İngilizcesi, Birebir İş İngilizcesi, Cambridge/IELTS/TOEFL Sınav Hazırlık Kursları, Akademik İngilizce ve +50 Kulüp İngilizcesi.

Konaklama

Malta’da konaklamalar genellikle öğrenci yurdu veya apartı şeklinde tercih edilmektedir.

EC Malta’da öğrencilerine bu yönde hizmet vermektedir.

EC konaklamalarında kendinizi evinizde gibi hissedersiniz.

Geniş ve ferah, minimalist bir tarz ile dizayn edilmiş stüdyo tipi dairelerde sadece EC öğrencileri ile paylaştığınız konaklamanızda hem daha fazla İngilizce pratik yapma imkanı bulursunuz hem de sınıfınız haricinde değişik birçok milletten yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ayrıca konaklamaların hemen hemen hepsi çok merkezi konumdadır ve okula yürüyüş mesafesindedir.

Dilerseniz tek kişilik odalarda dilerseniz paylaşımlı odalarda kalarak dil eğitimi serüveninizi unutulmaz kılacak anılarla tamamlayabilirsiniz.

ec-maltada-dil-egitimi

EC Malta Dil Okulu Programları ve Konaklama Seçenekleri

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

Dubai'de Dil Eğitimi Almak için 5 Neden


Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Dubai’de Çalışma İzinli Dil Eğitimi Dubai’de dil eğitimi ve çalışma izni programları gün geçtikte popülerleşiyor. Hem dil okuluna giderek İngilizcenizi geliştirebilir hem de eğitim süresince


devamını oku

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.