fbpx

Dubai dil okulları ve eğitimi

Dubai dil okulları ve dil eğitimi ile bir daha hayat boyu ihtiyacınız kalmayacak şekilde İngilizce öğrenin!
“Yanlış yönlerdirmeler sonucu 2 defa konsolosluk tarafından vize başvurularım reddedildi, tam hayallerim tükenmişti ki bir arkadaşım Armada Grandee’den övgüyle bahsetti. Yurtdışına çıkmak isteyen arkadaşlara tavsiyem kulaktan duyma bilgilere değil de tecrübeli insanların direktiflerine uymaları yönündedir.”
Ahmet Sami Şahin
Dubai


Benzersiz bir eğitim

Dubai’de dil okulları ve eğitimi tavsiye etmemizin nedeni İngilizce kültürünü ve yaşam tarzının etkilerini hayatın her alanda görebilmeniz ve İngilizce eğitiminizle birlikte yapabilmenizdir.

Dubai dil okulları ve eğitim size yalnızca ders içi bir deneyim sunmaz. Ders dışı geziler ve kültürel faaliyetlerle de derste öğrenilenleri pratik etme şansı yakalarsınız. Dil okullarındaki öğrenci destek departmanları size Dubai’de evinizdeymiş gibi hissetmeniz için destek verir. Uluslararası öğrencilerin sayısının fazla olması farklı kültürlerden insanlarla tanışma fırsatı verir.

Dubai'de İngilizce Kursu

Dubai dil okulları ve eğitimi hem ucuz hem kaliteli


armada-grandee-logo

Dubai dil okulları ve eğitimi

Dubai’de dil eğitimi veren kuruluşlar oldukça köklü bir eğitim sisteminden geliyorlar. Bu yüzden İngilizce eğitim teknikleri ve müfredatları herkes tarafından kabul görüyor.

Dili yerinde öğrenin

Dili en doğru ve amacına uygun şekilde öğrenmek için Dubai harika bir seçenek. Dubai’de dil okulları ve eğitimi programlarına başlamak ve devam etmek sınavları geçmek için değil, yerinde İngilizce öğrenmek için tavsiye edilir.

Bütçe Dostu

Dubai dil eğitimi fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Dubai’de ucuz dil okulları bakımından çok fazla seçenek sunmaktadır. Yurtdışı dil okulları sayısı açısından diğer ülkelerden çok daha fazla seçeneğe sahiptir.

Anlıyorum Konuşamıyorum

İngilizce becerisi yüksek kişileri daha fazla ve daha iyi iş imkanlarına erişebildiği bir gerçektir. Bilim dili olarak bir çok ülkede kabul gördüğünden Master ve doktora yapan bir çok akademisyenin ileri derecede İngilizce bilmesi gerekmektedir.

size özel fiyat teklifleri için bize ulaşın


Ankara – İstanbul – İzmir

Türkiye’nin hangi ilinden olursanız olun ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  

Tüm ofislerimiz için

BİZ ARAYALIMBize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.