fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Westbourne Academy

Westbourne Academy

Sayfa İçeriği

Westbourne Academy

Westbourne Academy, yılın her mevsiminde çok güzel günbatımlarına şahit olabileceğiniz, boydan boya kum sahili ile sizi büyüleyecek bir lokasyon olan Bournemouth şehrindedir.

İngiltere’nin güneyinde bulunan şehirde, üniversite öğrencileri ve emeklilerin yoğunluklu olarak yaşadığı bir şehir olan Bournemouth şehri; İngiltere’nin geri kalanına oranla daha güneşli bir şehirdir. İnsanlar daha sıcak kanlıdır. Kaldırımda yürürken yanınızdan geçenlerin size selam verdiği bu canlı şehirde çok kolay arkadaş edinerek İngilizce pratiğinizi oldukça geliştirebilirsiniz. Pek çok festivale ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan bu canlı şehir, Bournemouth Air Show, the Art by the Sea Festivali, yaz günlerinde yapılan havai fişek gösterileri, yiyecek-içecek festivalleriyle size çok güzel zamanlar geçirebileceğiniz bir eğitim hayatı sunacak.

Westbourne Academy Dil Okulu, New City College devlet okulunun bir parçasıdır. Bu kolej Londra’da bulunan en büyük 2. Kolejdir. 2016 yılında New City College’ın bir parçası haline gelen Westbourne Academy Dil Okulu’ndan, akademik başarı göstermek isteyen öğrenciler New City College’a başvuru yaparak gerekli şartları yerine getirdikleri taktirde geçiş yapabilirler.

Bournemouth

Butik bir okul olmasının en büyük artısı, deneyimli eğitmenlerinin öğrencilerle birebir ilgilenerek, eğitimlerine ve İngilizcelerinin daha hızlı ve doğru gelişmesine katkıda bulunmasıdır. Sınıf içinde ve evde ders çalışırken kullanabileceğiniz materyaller, okulda dinleme ve konuşmanızı geliştirebilmeniz için açılan ekstra sınıflar, interaktif tahtalar ve online ağırlıklı derslerle kısa sürede kendinizi daha çok geliştirebileceğiniz eğitim sistemi mevcuttur.

Hafta içi okuldaki derslerinizden sonra sosyal olarak kendinizi geliştirip, İngiliz kültürünü daha yakından tanıyabilmek için yapılan aktivite programları da mevcuttur. Shoreditch Kampüsü’nün spor faaliyetlerinden yararlanabileceğiniz programlarda, futboldan voleybola, golften su sporlarına, barbekü partilerinden film gecelerine kadar uzanan eşsiz aktivitelerle pek çok arkadaş edinip, eğlenirken öğrenmenin tadına varacaksınız.

Hafta sonları ise şehir dışı aktiviteleriyle; Londra, Oxford, Brighton, Bath and Stonehenge, Jurassic Coast gibi şehirleri gezerek kültürel gelişme sağlayabilirsiniz.

9 sınıfıyla ortalama 120 öğrenci kapasiteli olan okulumuzun içinde free wifi, kafeterya, ders çalışma alanları, bahçe ve kütüphane de bulunmaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.