fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

VGC International College

VGC International College

Sayfa İçeriği

VGC International College

VGC International College, Kanada’da Vancouver şehrinde bulunan butik bir dil okuludur. Kanada’nın en yeni okullarından olan VGC International College dinamik ve hızlı gelişen yapısı ve kaliteli eğitimi ile Kanada’nın son yıllarda en çok tercih edilen okullarındadır. VGC International College daha çok akademik altyapılı dil eğitimi sistemi ile tanınmaktadır. Okul Douglas College, Vancouver Film School, Fairleigh Dickinson University, New York Institute of Technology başta olmak üzere pek çok akademik kuruluş ile partner okul olarak çalışmaktadır ve bu okullar için University Pathway programları sunmaktadır.

VGC International College’da Genel İngilizce programları haftada 28 ders iken Yoğun İngilizce programları 36 derstir. Ayrıca öğleden sonraları özel çalışma programları sunulmaktadır. Okulda Genel ve Yoğun İngilizce programlarına ek olarak IELTS Hazırlık, TOEFL Hazırlık, Universite Hazırlık, Cambridge Preparation, İş İngilizcesi, TESL Programı ve University Pathway programları sunulmaktadır. Aynı zamanda 18 yaş altı öğrenciler için yaz kampı seçenekleri de mevcuttur. Tüm bu programa ek olarak iş hayatında kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için iki haftalık girişimcilik, Sosyal Medya üzerinden Pazarlama, Liderlik gibi özel programlar da okul bünyesinde verilmektedir.

Vancouver’ın en akademik dil okulu ünvanını kuruluşundan beri koruyan okulda tüm öğretmenler üniversite mezunudur ve yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi verme üzerine tüm gerekli sertifikalara sahiptirler. VGC International College, her sene 70’in üzerinde ülkeden gelen yüzlerce öğrencisine dil eğitimi vermektedir. Okulun hemen hemen her gün öğrencileri için düzenlediği aktiviteleri bulunmaktadır. Öğrenciler okulun aktivite merkezinin düzenlediği gezilere, partilere, sportif faaliyetlere katılarak hem eğlenebilir hem de sosyalleşebilirler. VGC International College öğrencilerine Kanada’nın ve dünyanın en güvenilir şehri Vancouver’da muhteşem bir yaşam ve eğitim deneyimi yaşatmaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.