fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Twin

Twin

Sayfa İçeriği

Twin

Twin Londra veya Twin Eastbourne’daki British Council onaylı İngilizce Dil okullarından birinde okumak, dil öğrenmek ve İngiltere’yi keşfetmek için harika bir fırsattır.

Twin, İngilizce eğitim konusunda 25 yıldan fazla bir deneyime sahip olup ve Genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi gibi programlarla İngilizceyi istediğiniz seviyeye kadar öğrenmenizi sağlar. Bunların yanı sıra dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle tanışma ve arkadaşlık fırsatını yakalarsınız.

Toplamda 20 dersliği ile 360’a yakın öğrenciye eğitim verebilecek kapasitedeki okulda öğretmenler konuşma ve dinlemenizi geliştirmeye odaklanan, interaktif bir öğretim yöntemi kullanır. Ayrıca dersler daha ileri akademik çalışmalarda veya mesleki çalışma hayatınızda size yardımcı olabilecek okuma, yazma ve çalışma becerilerinizi geliştirmeyi amaçlar.

Twin Londra

Twin Londra yarı zamanlı, tam zamanlı ve karma kurslar sunuyor, böylece sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Sabah, öğleden sonra ve akşam dersleri verilirken, seçtiğiniz kursa bağlı olarak haftada yaklaşık altı saatten 30 saate kadar ders alabilirsiniz.

Okul binası siz öğrencileri düşünülerek tasarlanmış olup akıllı tahtalar ile donatılmıştır. Sınıflar aydınlık ve geniştir. Ücretsiz internet bağlantısı, spor salonu, kafe, yüzme havuzu ve kütüphane dâhil olmak üzere çeşitli birinci sınıf imkânlar sunmaktadır.

Twin öğrenmenin eğlenceli olmasını ister, fakat Londra’nın sunduğu her şeyi görmenin de pahalı olabileceğini biliyoruz, bu yüzden okul dil eğitimi programların yanı sıra ücretsiz, eğlenceli aktiviteler de düzenler. Gidilebilecek çok sayıda ilginç yer arasından seçim yapmanız için, Londra’nın en gözde turistik London Eye ve London Tower gibi yerlerine geziler içeren okulun sosyal programlarına erişebilir, uygun maliyetli veya tamamen ücretsiz olarak Londra’nın birçok parkından birinde eğlenceli vakit geçirip turistik yerleri gezebilir, müzeleri ve sanat galerilerini ziyaret edebilirsiniz.

Londra’da, okula kolayca ulaşılabilecek mesafede olan aile yanında konaklama ya da daha bağımsız yaşamayı tercih eden öğrencilerimiz için tek kişilik odalardan çok yataklı odalara, ortak banyolu ve stüdyo daire olanaklarına kadar çeşitli seçenekler de sunulmaktadır.

Eastbourne

Eastbourne, daha rahat bir ortamda dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için Londra’ya alternatif, İngiltere’nin güney kıyısında güzel bir şehirdir.Yıl boyunca sıkça ziyaret edilen bir turizm merkezi olarak ünlü olan Eastbourne’de keşfedilecek çok çeşitli aktiviteler vardır. Londra, Oxford, Stonehenge ve Cambridge gibi yerler için geziler düzenlenebilir ve havadar deniz kıyısına ek olarak, tarihi köylere kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir. Aynı zamanda tiyatro, sinema ve düzenli sanat sergileri olan kültürel bir merkezdir.

Twin Dil Okulu, dil eğitimi alan öğrencilerine özel okul içi DVD ve oyun gecelerinin yanı sıra hafta içi gün boyunca sinema akşamları ve bowling organizasyonları düzenlenmektedir. Bu sayede size arkadaşlarınızla sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak için harika fırsatlar sunar. Havanın sıcak olduğu yaz aylarında öğrenciler arkadaşlarıyla plaja gidebilir, sosyalleşebilir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.