fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

The Language Gallery

The Language Gallery

Sayfa İçeriği

The Language Gallery İngiltere

The Language Gallery dil okulu size İngilizce ve Almanca olmak üzere iki ülkede de eğitim alabileceğiniz seçenekler sunar. İngilizce eğitim alabileceğiniz okullarda, eksik olduğunuz alana göre ders programı belirlenerek ve bunları eğitim süresince de öğretmenlerinizle değerlendirerek her hafta farklı ihtiyaç ve isteklerinize göre programınızı şekillendirebilirsiniz. Haftada 15,20,25,30 ve 35 ders şeklinde eğitim alabileceğiniz seçenekleri kendiniz belirleyerek kısa sürede kendinizi geliştirebileceğiniz bu okulda, 40’tan fazla milliyetten öğrenci bulunmaktadır. Ücretlerinde yaz-kış yüksek sezon farkı uygulamayan bu okul, ekonomik ve kaliteli okul seçenekleri arasında yer almaktadır. The Language Gallery İngiltere şubelerini aşağıda görebilirsiniz.

The Language Gallery Londra

Londra’nın kalbinde 300 yıllık tarihi bir binada eğitim veren okul, size Londra’da deneyimlemek istediğiniz tüm aktiviteler için en yakın durağınız olacak. Genel İngilizce, Sınav hazırlık, üniversiteye hazırlık tarzında pek çok program bulunur. Ortalama 190 öğrenci kapasiteli okul binasında, bilgisayar ve çalışma odası, ders aralarında arkadaşlarınızla oyun oynayıp yemek yiyebileceğiniz kafeteryası ve oyun salonu bulunmaktadır.

Birmingham

Hayatın zorluklarını pek de yaşamadan huzurla eğitim alabileceği bir şehir hayal ediyorsanız, Birmingham şehri tam size göre. Şehrin ana metro durağının hemen yanında bulunan The Language Gallery Birmingham binasında eğitim alırken yapmak istediğiniz tüm aktiviteler yanı başınızda olacak. Alışverişi seviyor musunuz? Şehrin en büyük alışveriş merkezi okulun hemen yan binasında. Gösteri ve etkinliklere mi katılmak istiyorsunuz? İngiltere Ulusal Sergi ve Etkinlik merkezi trenle 10 dakika uzaklıkta. Üniversite kampüsünde vakit mi geçirmek istiyorsunuz? Tüm ana kampüsler bisiklet mesafesinde. Ortalama 80 öğrenci kapasitesi olan binamızda, sınıflarımız aydınlık ve ferah olmakla beraber, arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz kafeteryası, bilgisayar salonu, ders çalışma alanları bulunmaktadır. Öğrenciler özellikle bu şehirdeki aile yanı konaklamalardan çok memnun kalmaktadır.

Manchester

Endüstri Devrimi’nin başladığı şehir olarak bilinen Manchester, günümüzde futbolun kalbinin attığı yerdir. İngiltere’nin en başarılı müzisyenlerine de ev sahipliği yapan bu şehrin her yanı ayrı bir kültür turizmi merkezidir. Manchester’ın merkezinde tiyatrolara, sinemalara, gece kulüpleri ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde bulunan okul, düzenli olarak futbol maçlarına ve stadyumlara da geziler düzenlenmektedir. Ortalama 100 öğrenci kapasitesi bulunan okulda, bilgisayar ve çalışma odası, ücretsiz wifi ve kullanabileceğiniz mutfak da bulunmaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.