fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Swan English Language Training

Swan English Language Training

Sayfa İçeriği

Swan English Language Training

Swan English Language Training İrlanda, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Ana dili İngilizce olan bu ülke, Lonely Planet tarafından birkaç kez en arkadaş canlısı ülke olarak seçilmiştir. Refah seviyesi oldukça yüksektir. Dublin ise büyüyen ekonomisiyle özellikle son dönemlerde hayli dikkat çekmiştir. Facebook, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya devlerinin İrlanda’nın başkenti olan Dublin’de şube açması, bu şehri özellikle kariyer hayatlarına yeni başlayan gençlerin odak noktası haline getirmiştir. Hareketli ve enerjik yapısıyla ve halkının sıcakkanlılığıyla Dublin görülmesi gereken şehirler listesinin üst sıralarında yer almaktadır.

Oldukça merkezi bir konumda olan SWAN Dil Okulu, ünlü Grafton Street üzerinde yer alır. Şehrin ikonları haline gelmiş Temple Bar, Trinity College gibi lokasyonların yanında ulaşım araçlarına, restoranlara ve kafelere de yürüme mesafesindedir. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık İngilizcesi gibi programların yanında Öğretmenler için İngilizce ve Havacılık İngilizcesi gibi de kurslar vererek çeşitliliği arttırmıştır. 26 yıllık tecrübesiyle, SWAN ana dili İngilizce olan öğretmen kadrosuyla çalışmaktadır.

SWAN Dil Okulu, elbette öğrencilerine eğitim alacakları süre boyunca kalacak yer bulma konusunda da destek olmaktadır. Aile yanı konaklama türünde, İrlanda vatandaşı bir ailenin yanında kalabilir, kültürünü yakından gözlemleyebilir ve doğru bir şekilde İngilizce pratiği yapabilirsiniz.

Yurt konaklama seçeneğinde ise, tek kişilik veya paylaşımlı odalarda kalabilir, ortak mutfağı kullanarak arkadaşlarınızla yemekler yapabilir ve birçok farklı kültürle tanışma ve kaynaşma fırsatı yakalabilirsiniz.

İrlanda, 25 hafta ve üzerinde dil eğitimine gelen öğrencilere haftada 20 saat çalışma izni vermektedir. Bu da öğrencileri ekonomik olarak rahatlatmaktadır. Dil eğitimi konusunda özellikle son yıllarda çok popüler olan İrlanda, çalışma izniyle de öğrencilerin gönlünü fethetmektedir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.