fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

St Giles International

St Giles International

Sayfa İçeriği

St Giles International İngiltere

60 yılın üzerinde hizmet veren St Giles International Dil Okulu’nun İngiltere, Kanada ve Amerika’da şubeleri bulunmaktadır. Her sene dünyanın birçok yerinden öğrenci ağırlayan St Giles, en çok tercih edilen dil okullarından biridir. Tecrübeli öğretmen kadrosu, her öğrencinin ihtiyacına uygun program çeşitliliğinin yanında sunduğu sosyal ve kültürel etkinliklerle de öğrencilerini mutlu etmektedir. St Giles okulu, 2015’te İngiltere’de çok prestijli bir ödül olan The Queen’s Award’a layık görülmüştür.

St Giles International Londra Merkez

Her yaştan, her kültürden öğrenciye ev sahipliği yapan St Giles International Londra Merkez okulu 100 yıllık tarihi bir binada eğitim vermektedir. Modern eğitim olanakları ve tarihi dokunun buluştuğu bu dil okulunda eğitim almak, her öğrencinin elde etmesi gereken bir deneyimdir. Her sınıfta akıllı tahta bulunmaktadır. St Giles dil okulu teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar yararlanan bir okuldur. Bu okulun şahane bir terası vardır ve öğrenciler açık havada arkadaşlarıyla sosyalleşebilirler. 56 sınıf ve 720 öğrenci kapasitesiyle oldukça büyük bir okuldur. Maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Russell Square’nin karşısında bulunan St Giles International Londra Merkez dil okulu, Londra’nın görülmesi gereken birçok yerine ve ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık programları (IELTS, Cambridge), Öğretmenler için İngilizce, Aile kursları verilen programlar arasındadır.

St Giles International Londra Highgate

Güvenli, sakin ve yeşil bir yerde ama İngiltere’nin başkentinde bulunan bir okulda dil eğitimi almak istiyorsanız, St Giles International Highgate tam size göre. Normalde birçok dil okulunda yetişkin dil eğitimi programları için minimum yaş 16 iken, bu okul 14 yaşından itibaren öğrenci kabul etmektedir. 14 – 16 yaş grubu kendi yaşıtlarıyla eğitim almaktadır. 25 sınıfı, 340 öğrenci kapasitesiyle hizmet veren St Giles Highgate dil okulunda ortalama öğrenci yaşı 25’tir. Kütüphanesi, ücretsiz internet, akıllı tahta gibi imkanları bulunan St Giles Highgate dil okulu öğrencilerini memnun etmeye devam etmektedir. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sanat ve Tasarım için İngilizce, Öğretmenler için İngilizce, Sınav Hazırlık programları gibi kurslar verilmektedir.

St Giles Brighton

250.000 civarındaki nüfusuyla Brighton bir sahil şehridir. ‘Deniz kenarındaki Londra’ olarak da bilinen Brighton, restoranları, barları ve pub’ları ile öğrencilerin gerçekten iyi vakit geçirdikleri şehirlerden biridir. Şehrin merkezinde bulunan St Giles International Brighton dil okulu, Royal Pavillion’un karşısındadır. Plaja ve şehrin alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesindedir. Geçen sene 50 ülkeden öğrenci kabul eden St Giles Brighton merkezi, canlı ve eğlenceli bir eğitim dönemi geçirmek isteyen öğrenciler için birebirdir. 45 sınıfı, 650 öğrenci kapasitesiyle Londra Merkez okulundan sonra en büyük merkezidir. Katılım için minimum yaş 16’dır. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık programları (IELTS, Cambridge), Öğretmenler için İngilizce, Aile kursları verilen programlar arasındadır.

St Giles Cambridge

Dünyanın en prestijli üniversitelerine ev sahipliği yapan Cambridge şehri, öğrencilerin en çok tercih ettiği lokasyonlardan biridir. St Giles International Cambridge dil okulu öğrencilerine, 14 İngiliz Başbakan, yaklaşık 100 Nobel ödüllü kişinin çıktığı Cambridge şehrinde eğitim fırsatı sunmaktadır. Tren istasyonuna birkaç dakika uzaklıkta olan St Giles Cambridge dil okulu, şehir merkezine de yürüme mesafesindedir. Eskiyle yeninin buluştuğu bu tarihi şehirde modern eğitim teknikleriyle istediğiniz eğitimi alabilirsiniz. St Giles eğitim kurumlarının en yeni üyesi olan Cambridge şubesi 2018’de yeniden döşenmiştir. 12 sınıfı ve 170 öğrenci kapasitesiyle sıcak bir aile ortamında hissedeceksiniz. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık kursları verilen programlar arasındadır. Programlara minimum katılım yaşı 14’tür. 14 – 16 yaş grubu kendi yaşıtlarıyla eğitim almaktadır.

St Giles Eastbourne

İngiltere’nin en güneşli şehri olma özelliği taşıyan Eastbourne güvenli ve arkadaş canlısı bir şehirdir. Brigton’a yarım saat, Londra’ya ise 1,5 saatlik bir mesafededir. Plaja ve şehir merkezine yürüyebileceğiniz bir uzaklıkta olan St Giles International Eastboune dil okulu, özellikle biraz daha genç öğrenciler için en güzel seçeneklerden biridir. Yaş ortalamasının 21 olduğu St Giles Eastbourne okulunda, 20 sınıf bulunmaktadır. 300 öğrenci kapasitesiyle hizmet vermektedir. Yine diğer şubelerinde de bulunan akıllı tahta, ücretsiz internet, bilgisayar laboratuvarı ve teras kafesiyle tercih edilen dil okulları arasındadır. Genel İngilizce, Sınav Hazırlık programları (IELTS, Cambridge English), Öğretmenler için İngilizce gibi kursları içeren programları mevcuttur. Programlara minimum katılım yaşı 14’tür. 14 – 16 yaş grubu kendi yaşıtlarıyla eğitim almaktadır.

St Giles Kanada

St Giles Kanada Dil Okulları 1955 yılında merkezi Londra’da kurulan ve bugün İngiltere, ABD ve Kanada gibi anadili İngilizce olan ülkelerde birçok şubesi bulunan oldukça köklü ve kaliteli uluslararası bir dil okuludur.

Bünyelerinde bulundurdukları deneyimli ve genç kadrosu ile son teknoloji elektronik donanımlı, dijital laboratuvarlar ve akıllı yazı tahtalarıyla öğrencilerin ihtiyaçları odaklı eğitim veren St Giles Kanada, öğrencilerin en çok tercih ettiği okulların başında gelmektedir. Her yıl 100’den fazla ülkeden yaklaşık 10.000 öğrenci dil eğitimi için St Giles’ı tercih etmektedir.

Paul Lindsay ve eşi Diana St Giles okulunun kurucusudur ve bir aile şirketidir. Paul öğretmen olarak görev yaparken küçük bir okul açıp ders verirken, okulu uluslararası öğrencilere açıp hızla büyümüştür.

St Giles Vancouver

Vancouver, Kanada denilince belki de akla ilk gelen şehirlerden birisidir. Ülkenin Batı kıyısındaki en büyük şehirdir. Vancouver rahat ve güvenli bir atmosfere sahip canlı bir şehirdir. Ayrıca şehrin limanı ülkedeki en büyük liman olup, Vancouver’ı ithalat ve ihracat merkezi haline getirmiştir.

St Gile Vancouver alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde olup havaalanına otuz dakika uzaklıktadır. Ayrıca Kanada’nın en büyük milli parklarından Stanley Parkı’na da yürüme mesafesindedir. Burada yapacağınız yürüyüş ve bisiklet turları sizin için unutulmaz bir anı olacaktır.

Şehir medeniyet ve doğanın iç içe geçtiği harika sahil şeridi, plajları ve doğası ile öğrencilerin eğitim hayatının dışında aktif bir sosyal yaşam imkanı sunmaktadır.

St Giles Voncouver şubesi yenilenmiş olan 17 sınıfı ile modern bir ofis binasının bir katında hizmet vermektedir. 170 öğrenci kapasiteli okulda 16 yaşından büyük öğrenciler için çok çeşitli İngilizce kursları bulunmaktadır. Genel İngilizce, Akademik Sömestr Dersleri, IELTS Hazırlık, TOEFL Hazırlık, İş İngilizcesi, Platinyum İngilizce Kursu, Cambridge İngilizce Hazırlık kursları ile siz öğrencilere alternatif bir çok kurs seçeneği sunmaktadır.

St Giles Vancouver yetişkin kurs seçenekleri haricinde küçük yaş gruplarına yurt konaklama opsiyonlu yaz okulu alternatifleri de sunmaktadır. Hem tatil ve gezi yapıp hem de İngilizce geliştirmek isteyen küçük yaş grubu öğrenciler için oldukça güzel bir opsiyondur. St Giles okulu yaz okulu opsiyonunu Toronto şehrinde de sunar.

St Giles 65 yıllık tecrübesiyle hem yetişkinlerin hem de küçük yaş gruplarının vazgeçilmez ve güvenli dil okulları arasındaki yerini korumaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.