fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

SSLC – Sprott Shaw Language College

SSLC – Sprott Shaw Language College

Sayfa İçeriği

  • SSLC – Sprott Shaw Language College
  • - Kanada

SSLC Kanada

SSLC Sprott Shaw Language College;  Victoria, Vancouver ve Toronto’daki kampüsleriyle 1996 yılından beri Kanada’nın ileri gelen İngilizce dil okullarından biridir. 20 yılı aşkın deneyimleriyle bütün yaş grupları için, Genel İngilizce kurs seçeneği sunmakla beraber IEPE ve EPE, İş İngilizcesi, IELTS, PPM Güçlü Konuşma ve Modern Medya Programlarıyla Kanada’da aldıkları eğitimden daha fazlasını bekleyen öğrencilerine eğitim vermektedir. SSLC Kanada Dil Okulları’nın 40’dan fazla lise ve üniversite ile anlaşması bulunmaktadır ve öğrencilerine akademik hazırlıkları ve başvuruları için danışmanlık vermektedir.

Yenilikçi ve eşsiz kurslarıyla başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kurs seçenekleri sunmaktadır. Öğrencilerin güçlü ve zayıf yönlerine göre ayarlanmış, kişiye özel çizelgeleriyle, en fazla 20 kişi olmak üzere az nüfuslu sınıflarıyla başarıya ulaşmalarını sağlamaktadır. Her yıl 75 farklı ülkeden öğrenciler SSLC Kanada’da eğitim almayı tercih etmektedir. Öğrenciler burda dil öğrenirken aynı zamanda yeni arkadaşlar edinmekte ve dünyanın dört bir yanından yeni kültürler tanımaktadır. Bulunduğu şehrin merkezinde eğitim veren SSLC Kanada, kendi kampüslerinde öğrencilerine evlerinin rahatlığını sunmaktadır.

Toronto

Toronto, her köşesi eşsiz ve heyecanlandırıcı etkinlikler ve aktivitelerle dolu, dil eğitiminiz için mükemmel, enerjik ve dinamik bir şehiridir. Kananda’nın herhangi bir şehrinden öte finans, ticaret, telekomünikasyon, medya ve moda’nın merkezidir. Ekonomik açıdan böyle güçlü bir şehirde dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için SSLC Toronto en iyi tercihlerden biri.

SSLC Toronto kampüsü Greater Toronto bölgesinde North York’da bulunmaktadır. ESL programları, Genel İngilizce kursları,  IELTS, TOEFL,TOEIC, FCE/CAE sınavları hazırlık programları gibi kurs seçenekleri sunmaktadır. Kurum içi kordinatörleriyle öğrencilere Toronto’da yapabilecekleri aktiviteler, gidebilecekleri yerler ve nasıl gidecekleriyle alakalı danışmanlık sağlayarak, İngilizce eğitimlerinin yanında öğrendiklerini uygulayabilecekleri ve kalıcı hale getirebilecekleri tecrübeler edinmelerini sağlamaktadır.

SSLC Vancouver

Biritish Columbia’nın en büyük şehri olan Vancouver, açık hava meraklıları ve kozmopolit maceracılar için bir cennettir. Muhteşem dağlar, güzel plajlar, heyecan verici gece hayatı ve dost canlısı insanlar, hepsi güvenli ve temiz bir ortamda. Vancouver yazları sıcak ve kışın ılık bir iklime sahiptir; böylece tüm yıl boyunca açık hava etkinliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

SSLC vancouver kampüsleri şehir merkezinin tam kalbinde, biri Melville Caddesi’nde ve diğeri Howe Caddesi üzerinde yer almaktadır. Ders bitimlerinde okul çevresindeki onlarca mağaza, kafe ve restoranda vakit geçirebilirsiniz. SSLC Vancouver ayrıca tüm toplu taşıma araçlarına çok yakın mesafede konumlanmaktadır.

Victoria

Victoria’a vardığınız an, buranın neden olağanüstü deneyimlerin hayata geçtiği bir yer olduğunu anlayacaksınız. Vancouver Adası’nda bulunan British Columbia’nın başkenti Victoria, bütün Kanada’danın en doğal manzaralarından biridir ve eşsiz bir İngiliz, Avrupa ve Asya kültürleri ağıdır. Dünyaca ünlü Butchart Gardens’tan, büyüleyici Parlamento binalarına, kaçırılmaması gereken bir şehirdir. SSLC Victoria ile İngilizce öğrenirken aynı zamanda bir adalı olmanın nasıl bir his olduğunu keşfedebilirsiniz.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.