fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Sprachcaffe

Sprachcaffe

Sayfa İçeriği

Sprachcaffe Languages Plus, 1983 tarihinden beri farklı ülkelerde dil eğitimi veren bağımsız bir dil okulları organizasyonudur. 35 yılı aşkın deneyimleri, geniş program seçenekleriyle ve 30’un üzerinde harika dil okullarıyla 7 farklı dilde yurtdışı dil kursları sunmaktadırlar. Sprachcaffe Kanada; Toronto, Calgary, Montreal, Vancouver ve Victoria şubeleriyle, Kanada’nın en güzel, en kültürel ve en kozmopolit şehirlerinde, eğlence ve eğitimi bir arada barındıran programlar sunmaktadır.

Sprachcaffe Kanada

Öğrenciye en uygun seviyeden başlayan ve amaçlarına yönelik hareket eden eğitim anlayışıyla, uzman eğitmen kadrosunun ilgili yaklaşımıyla az nüfuslu sınıflarda alacağınız İngilizce eğitimin yanında, size bolca iletişim kurabileceğiniz, yeni arkadaşlar, yeni tecrübeler edinebileceğiniz sosyal aktiviteler düzenlemektedir.

Sprachcaffe Toronto

Sprachcaffe Toronto Dil Okulu, Kanada’nın en büyük şehri Toronto’nun merkezine çok yakın olan Old Town Toronto’da bulunuyor. Dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Caddesi’ne birkaç dakika uzaklıkta CN Kulesi, spor salonu ve liman gibi Toronto’nun en ünlü eğlence merkezlerine kolayca ulaşabileceğiniz bir konumdadır. King Subway Station ve tramvay durakları gibi şehrin heryerine ulaşım sağlayabileceğiniz yerler ise okuldan sadece kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklıktadır. Okul çevresinde sayısız kafe, restorant ve mağaza bulunmaktadır.

Geniş tam donanımlı sınıflara, bir öğrenci salonuna, kullanımınıza açık bilgisayar ve internet erişimine, tam donanımlı bir mini mutfağa ve bir çalışma odasına sahiptir. Farklı ders saatlerine sahip geniş program yelpazesi, bire bir kurs seçeneği ve IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık programları bulunmaktadır.

Toronto; 2.5 Milyondan fazla nüfusa sahip, dünyanın dört bir yanından farklı geçmişlere sahip insanların bir arada yaşadığı, çeşitli kültürleri barındıran, modern bir şehirdir. Gezilmesi ve keşfedilmesi gereken çok sayıda güzelliği bir arada bulunduran şehir, yılın her dönemi sayısız konser, sergi, fuar, festival gibi her zevke hitap eden etkinliklere ev sahipliği yapar.

Sprachcaffe Calgary

Sprachcaffe Calgary Dil Okulu, Kuzey Amerika dil okulları ağının bir parçasıdır.  Calgary şehri, Banff, Edmonton, Whistler ve Vancouver gibi diğer büyük şehirlere yakın bir konumda bulunan, dağlar ve doğa ile çevrili dost canlısı insanlarla dolu bir şehirdir. Sprachcaffe Calgary; şehir merkezinde yer alan 10 yıldan uzun bir süredir hizmet veren bir okuldur.

Sprachcaffe Calgary; sınıf başına en fazla 14 öğrenciyle ders alacağiniz 9 konforlu ve klimalı sınıfa, buzdolabı ve mikrodalga içeren geniş bir öğle yemeği alanına, ücretsiz internet ve okul çapında WiFi erişimi olan bir bilgisayar odasına, öğrencilerin kendi başlarına çalışabilmesi için gerekli materyallere ve çalışma alanına sahip bir okuldur.

Sprachcaffe Montreal

Sprachcaffe Montreal; şehir merkezine oldukça yakın bir konuma sahiptir. Kanada’nın iki dilliliğiyle bilinen şehrinde İngilizce’yi çok iyi öğrenebilir bunun yanında Fransızca da öğrenebilirsiniz. Kanada’nın ikinci büyük şehri olan Montreal, dünyanın dört bir yanından ziyaretçilere ev sahipliği yapan turistik bir kenttir. İngilizce kursunuzun haricinde orada geçireceğiniz sürede gezebileceğiniz, keşfedebileceğiniz sayısız güzelliğe sahip şehir, çok kültürlü ve yurtdışında İngilizce programları açısından ideal bir yerdir.

Nitelikli öğretmenlere sahip, uygulamaya ağırlık veren okul çeşitli boş zaman aktiviteleri, modern ekipman ve tasarımlı ortak alanlarıyla rahatlıkla tercih edebileceğiniz imkanlara sahip bir okuldur.

Vancouver

Sprachcaffe Vancouver; ünlü alışveriş caddesi Rabson Caddesi’ne birkaç dakika uzaklıkta, Vancouver’a dil eğitimi gezisi için ideal bir konumdadır. Şehir merkezine, Skytrain, otobüs durakları, mağazalar ve Stanley Park’a yürüme mesafesinde dil eğitimini alma imkanı sunmaktadir. Ders bitimlerinizde Capilano Suspension Bridge’de heyecan verici bir yürüş yapabilir, ünlü Vancouver Akvaryumu’nu ziyaret edebilirsiniz. Şehrin size sunduğu geniş galeri ve müze seçenekleri gibi kültürel aktivitelere katılabilirsiniz.

Okul öğrencilerine Standart İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlığı ve daha bir çok kurs seçeneği sunmaktadır. Yerleşim testi ve sertifikası imkanı sağlayan, nitelikli ve yerli öğretmenlerle apartman ve aile yanında konaklama gibi seçenekleriyle en rahat koşullarda size en iyi dil eğitimi programını sağlar. Sınıf içinde ve dışında sürekli pratif ile birleşen özgün ve etkili bir yaklaşıma sahiptir.

Victoria

Sprachcaffe Victoria; 1843 yılında kurulan ve Batı Kanada’nın en eski şehri olan Victoria’da bulunmaktadır. 19. Yüzyılın ilk yarısına uzanan zengir bir tarihe sahiptir. Şehir ismini Kraliçe Victoria’dan almaktadır. Okul şehrin merkezindeki ana cadde olan Douglas Caddesi üzerindedir ve popüler barlar, restoranlar ve kafelere sahip zengin bir çevresi vardır. Victoria’nın başlıca turistik mekanlarından biri olan Inner Limanı’na yürüme mesafesindedir.

Modern ekipman ve tasarımıyla Sprachcaffe Victoria, 12 geniş konforlu sınıfa, bir mutfak ve bir yemek alanına, bir eğlence öğrenci salonuna, ücretsiz internet ve WiFi bulunan bir bilgisayar odasına sahiptir. Sunduğu bu olanaklarla rahat ve etkileyici bir öğrenme ortamı oluşturmaktadır. Kursunuza başlamadan önce size en uygun kursu bulmak için yapılacak yerleştirme testi yapılacaktır. Part-Time, Standart, Yoğun, Süper Yoğun gibi çeşitli kurs seçenekleri ve IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık programlarıyla her öğrenciye yönelik geniş bir progrom yelpazesine sahiptir.

Tüm öğretmenleri size en iyi motivasyon ile kendi dillerini öğretmek isteyen nitelikli ana dili konuşmacılardır. Ders sonralarına bile onlardan yaşadığınız zorluklar ve dil problemleriniz hakkında yardım ve destek alabilirsiniz.

Sprachcaffe İngiltere

Sprachcaffe, 30 yılı aşkın tecrübesiyle 28 farklı merkezde 12 ülkede 7 farklı dil için hizmet vermektedir. Sprachcaffe dil okulu dünyanın her tarafından gelen öğrencilere yüksek standartlarda eğitim vermektedir. İngiltere’de, Amerika’da, Kanada’da, Malta’da, Fransa’da, İspanya’da, İtalya’da, Almanya’da, Çin’de, Küba’da, Meksika’da ve Fas’da eğitim veren oldukça büyük ve köklü bir dil okuludur. Çok geniş kapsamlı kurs seçenekleri mevcuttur. Part -Time kurs, Standart Kurs, Yarı Yoğun Kurs, Yoğun Kurs, Süper Yoğun Kurs, İş için İngilizce, Bire bir İngilizce, Akademik İngilizce, Sınav Hazırlık kursları için kaliteli öğretmen kadrosuyla eğitim vermektedir.

Brighton

Tüm dünyadan İngilizce öğrenmek için İngiltere’ye gelen öğrenciler öncelikli tercih olarak İngiltere’nin gözde sahil şehirlerinden Brighton’u tercih ederler. Öğrenciler ders sonralarında bolca aktivite yapma imkânı bulmaktadırlar. Gündüz sahil kenarında, güneşli günlerin tadını çıkarırken akşamları da hareketli gece yaşantısıyla keyifli vakit geçirebilirler.

Brighton merkeze ve plaja birkaç dakika mesafede bulunan Sprachcaffe Brighton dil okulu 1991’de kurulmuştur. Okul hem kaliteli dil eğitimi hem de merkezi konumu nedeniyle öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Öğrenciler Brighton şubesinde seçecekleri İngilizce kurslarına ek olarak haftalık cüzi bir rakam ödeyerek dilerlerse İş başvuruları ve mülakatlar, Satış ve pazarlama, İş Görüşmelerine hazırlık, Etkili konuşma ve Sunumlar için seçmeli derslerden faydalanabilirler. Öğrenciler Sprachcaffe dil okulunun kendileri için sunduğu öğrenci dairelerinde, aile yanlarında ya da Victoria tarzında olan, sahil yolu üzerinde bulunan ve birçok odası deniz manzaralı olan öğrenci yurdunda konaklayabilirler.

Londra

Londra İngiltere’nin başkenti olmasının yanı sıra kültür ve iş merkezi olmasından dolayı da oldukça popüler bir lokasyondur. Sprachcaffe Londra dil okulu Londra’nın hızla gelişmekte olan Ealing bölgesinde yer almaktadır. Okul merkeze ve havaalanına metroyla sadece 20 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Okula ulaşım oldukça kolaydır. Londra şubesini 1990 yılında kuran okulun 100 öğrencilik kapasitesi vardır. Tam donanımlı havadar sınıfları, öğrenciler için ayrılmış çalışma odası, öğrenci salonu, kütüphanesi ve harika bir bahçesi vardır. Öğrenciler kendi isteklerine uygun dil eğitimi programlarını seçerek kaliteli bir eğitim alma imkânı bulabilirler. Ayrıca spesifik olarak geliştirmek istedikleri becerileri için haftalık ek ücret ödeyerek İş başvuruları ve mülakatlar, Satış ve pazarlama, İş Görüşmelerine hazırlık, Etkili konuşma ve Sunumlar için seçmeli derslerden faydalanabilirler. Öğrenciler konaklama için okulun kendilerine sunduğu aile yanlarını, öğrenci evlerini ya da okulun yurdunu tercih edebilirler.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.