fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

SpeakUp London

SpeakUp London

Sayfa İçeriği

SpeakUp London

SpeakUp London İngilizce öğrenmek için Londra’nın göbeğinden daha iyi bir yer var mı?

Speak Up London, Oxford Caddesi üzerinde, Tottenham Court Road ve Oxford Circus metro istasyonlarının yakınında yer almaktadır. Oxford Street, dünyaca ünlü yüzlerce mağazayla Avrupa’nın en işlek alışveriş bölgesidir. Speak Up London, British Council tarafından onaylanmıştır ve Cambridge Sınav Hazırlık Merkezi’dir.

Güvenli ve özenli bir çevrede, ilgi çekici eğitim deneyimlerinin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer öğrencilerle arkadaş olma fırsatı yakalarsınız. Bu arkadaşlıklar siz öğrencilerimiz için İngilizce pratiği yapmak ve farklı kültürler öğrenmek için harika bir fırsattır.

Okulumuzda her sınıf en fazla 16 öğrenciye eğitim verebilecek kapasitededir. Ortalama 180 kişi kapasiteli okulumuzda öğrencilerimiz, İngilizceyi etkili bir şekilde öğrenmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için donatılmış modern sınıflarının yanı sıra, okulun WI-FI ağından sınırsız yararlanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda okul, bilgisayarı bulunmayan öğrencilere sunduğu bilgisayar laboratuvarı ile ödevler ve iletişim için bilgisayara ihtiyaç duyulan anlarda öğrencilerine destek olur. Ders aralarında öğrencilerin vakit geçirebilecekleri TV salonu ve dinlenme salonu gibi konforlu bir öğrenme ortamı sunar.

Öğrenciler eğitim aldıkları süre boyunca konuşma sınıflarına ve Cuma günleri konuşma kulübüne sınırsız olarak katılma hakkına sahiptirler.

Konaklama

Speakup London’ın konaklama seçenekleri British Council tarafından denetlenmektedir. Aile yanı konaklamada, aileler sürekli gözetim altında tutulmaktadır. Ayrıca okula bağlı yurt seçeneği de değerlendirilebilir. Yurtlarda ve aile yanı konaklamalarda ana dili aynı olan iki öğrenci bir arada konaklayamamaktadır çünkü ana dilinizin aynı olduğu kişilerle beraber konaklama yapmanız dil gelişiminiz için olumsuz olacaktır.

Speakup London’da Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık ve Konuşma Sınıfları seçeneği ile size sunulan uygun bir dil okuludur.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.