fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Southbourne School of English

Southbourne School of English

Sayfa İçeriği

Southbourne School of English

1966 yılından beri katılan on binlerce öğrencimizle birlikte İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getiren Southbourne School of English, sahile ve diğer turistik yerlere oldukça yakındır. Bournemouth şehir merkezine yaklaşık 30 dakika mesafededir. İngilizce eğitiminizi tecrübeli ve sıcakkanlı öğretmenlerinizden öğrenirken, dünyanın dört bir yanından gelen yeni insanlarla tanışarak onların kültürlerini öğrenebilir, aynı zamanda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Southbourne School of English her seviyeden öğrencinin istediği tarihte eğitime başlayabileceği ve dilerse IELTS gibi uluslararası geçerliliği olan sınavlara hazırlık dersleri alabileceği bir dil okuludur. Aynı zamanda küçük yaş grubuna da yaz boyu katılarak hem İngilizcelerini geliştirebilecekleri hem de eğlenerek öğrenebilecekleri yaz okulu programları sunar. Southbourne School of English dil okulunda tüm kurslarda dil bilgisi, telaffuz ve kelime dağarcığına odaklanmanın yanı sıra, yazma, okuma, konuşma ve dinleme gibi dil becerisini geliştirebileceğiniz ek dersler de mevcuttur.

Teknolojik ve modern okulda mevcut 22 derslikte ortalama 330 öğrenci eğitim alabilir. Okulda aynı zamanda sınırsız internet, bilgisayar odası, kafeterya, geniş bir bahçe ve bireysel ders çalışma alanları mevcuttur. Anlaşmalı olunan spor salonunda ise makul bir fiyatla spor yapabilir, yüzme havuzunu, tenis kortlarını ve futbol sahalarını kullanarak sosyalleşebilirsiniz. Okulda aldığınız eğitimden sonra arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz sosyal faaliyetler Bournemouth şehrinde oldukça fazladır. Sahilde gün batımını izleyip, yaz boyu yapılan Açıkhava festivallerine katılabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kurumlarda indirimli olarak yapabileceğiniz ekstrem sporlar, binicilik, yelken sporları, golf gibi aktivitelere de katılabilirsiniz. Hafta sonu ise okuldaki eğitmenlerimiz ve rehberler eşliğinde arkadaşlarınızla katılabileceğiniz şehir dışı geziler bulunmaktadır. Londra, Oxford, Cambridge gibi büyük şehirlere düzenlenen gezilere çok uygun fiyatlarla katılabilirsiniz.

Southbourne

Bournemouth şehrine bağlı bir sahil kenti olan Southbourne, dışarıdan çok fazla göç almayan bir şehir olması bakımından duyacağınız İngilizce çok temiz bir İngiliz İngilizcesi olacaktır. Büyük şehirlere yakın ufak kentlerde eğitim almanın en büyük avantajı hem ekonomik olması hem de daha güvenli ve huzurlu bir yerde olmasıdır. Ayrıca okulun ayarladığı tüm aile yanı konaklamalar okula yürüme mesafesinde ve birebir tanınan ailelerden oluşmaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.