fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Rose of York

Rose of York

Sayfa İçeriği

Rose of York

1989 yılında kurulan Rose of York dil okulu İngiltere’de Londra Merkez’de bulunmaktadır. Rahat ve ferah sınıfları, kütüphanesi, öğrencilerin sosyalleşebileceği ve yemek yiyebileceği kafeteryası ile birlikte Rose of York dil okulu, Londra’da Trafalgar Meydanı, Big Ben, Natioanal Gallery, the British Museum ve Londra Üniversitesinin de yakında, oldukça hareketli bir bölgededir. Oxford Circus’a yalnızca 5 dk yürüme mesafesinde bulunan okul, öğrencileri için okul içerisinde wi-fi erişimi de sunmaktadır.

Londra

Londra’yı deneyimlemek isteyen öğrenciler için oldukça uygun bir konumda bulunan Rose of York Londra dil okulu öğrencilerine Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Özel Amaçlı İngilizce Programları, Sınav Hazırlık Programları, Grup Kursları ve Bire Bir Kurslar ve İngilizce Öğretmenliği Diploma programları sunmaktadır. Ayrıca Üniversite Hazırlık Programı da sunan okul, İngiltere’de Üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için de öncesinde hazırlık yapmak adına uygun bir seçenektir.

Kaliteli eğitiminin yanı sıra, öğrencilerini ders dışı aktivitelerle de destekleyen Rose of York Londra dil okulu, öğrencileri için haftalık olarak sosyal aktivite programı da sunmaktadır. Sosyal aktivite programı kapsamında öğrenciler Londra’da South Bank, St Paul Katedrali, London Eye, Tate Modern ve Globe Tiyatrosunu da görme şansına sahip olabilirler.

Butik bir okul olan Rose of York’un 6 sınıfı, kütüphanesi, TV odası, kafeteryası bulunmaktadır. Okulda yaş ortalaması 22 – 24 arasında değişiklik gösterir ve her sınıfta maksimum 16 öğrenciye hizmet verir. Rusya, Japonya, Güney Amerika ve çeşitli Avrupa ülkelerinden öğrencileri dil eğitimi için ağırlayan okul, Türk öğrenciler için de Londra’yı deneyimleme açısında oldukça uygundur.

Rose of York dil okulu konaklama seçenekleri olarak öğrencilere aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunar. Öğrenciler dilerlerse İngiltere’de bir ailenin yanında kalabilir ve İngilizcelerini aile ortamı içerisinde pratik etme şansı bulabilirler, dilerlerse de diğer öğrencilerle beraber öğrenci yurtlarında olabilirler.

Rose of York dil okulu misyon olarak öğrencilerin İngilizce seviyesini güçlendirmeyi ve onların Londra’da geçireceği zamanı keyifli kılmayı hedefler. Bu amaçla kurulan okul Londra’da butik bir okul arayan öğrencilere uygun bir seçenek olacaktır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.