fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Regent

Regent

Sayfa İçeriği

Regent

Regent 1964 yılında öğretmen David Mariano tarafından kurulan okul, 55 yıldır kalitesinden ödün vermeden yüzbinlerce öğrenci ağırlamıştır. Her seviyeye uygun kursları ve farklı eğitim teknikleriyle eğitim veren okul, İngiltere’nin en eski dil okullarından biridir.

Öğrencilerine, İngiltere’nin en güzel şehirlerinde dünya standartlarında dil kursları sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bir İngiliz gibi yaşama fırsatı da sunuyor.

Regent Dil Okulları’nın tüm şehirlerdeki binaları, şehirlerin merkezinde bulunur. İngilizceyi olabildiğince etkin bir şekilde kullanabilmek ve hedeflerinize daha kısa sürede ulaşabilmek için eğitmenlerinizin birebir ilgisine ihtiyacınız var. Bunu en öncelik olarak belirleyen Regent Dil Okulu, 6-12 kişilik modern sınıflarda size konforlu bir öğrenme ortamı sunar. Ayrıca, okulun çevresinde mağaza, restoran ve kafeterya gibi birçok olanak vardır. Okul birçok özellikli sınıfın yanı sıra etüt merkezi, kütüphane, bilgisayar merkezi, öğrenci salonu ve bahçe gibi donanımlara da sahiptir.

Türk öğrencilerin çok az olduğu, hatta olmadığı bir okul mu arıyorsunuz? Regent Dil Okulu tam size göre!

Regent Londra Regent

Londra ilk Regent Okuludur. Tamamen modernize edilmiş tarihi bina, burada öğrenmeyi sofistike bir deneyim haline getirmek için konforlu bir şekilde donatılmıştır. Okul, Trafalgar Meydanı yakınlarında, Londra’nın merkezinde bulunmaktadır ve birçok turistik yer, restoran, galeri ve heyecan verici sosyal yaşamla çevrilidir. Ortalama 120 öğrenci kapasitesi olan okulda bilgisayar odası, teras, sınırsız internet mevcuttur. Regent Brighton Plaja sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan bu okul, İngilizce yeterliliğinizi artırmak için mükemmel bir ortamdır. Canlı bir atmosferi ve ünlü sosyal hayatıyla Brighton, herkese uyacak bir şeyler sunar. Regent Brighton’da genel, yoğun, IELTS,TOEFL sınavlarına hazırlık gibi derslerin yanı sıra her okulda bulunamayacak bir program daha mevcuttur. Tıp İngilizcesi eğitimine katılarak 4 haftalık programla tüm terimleri rahatlıkla öğrenerek bölümünüze katkıda bulunabilirsiniz. 10 sınıfıyla ortalama 100 öğrenciye eğitim verebilecek kapasitede olan okulumuzda Türk öğrenci sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır. Sahile 800 metrelik yürüme mesafesinde bulunan okulumuzda, dersten sonra plajda arkadaşlarınızla harika vakit geçirebilirsiniz. Bournemouth’da Regent Scanbrit Bu okul, Bournemouth’un sakin bir yerleşim bölgesinde, deniz kenarında güzel bir konumda bulunmaktadır. Samimi ve odaklanmış bir atmosfere sahip bu okul, ciddi çalışmalar için idealdir. Gayet güvenilir bir lokasyonda eğitim alıp, şehirden çok uzak olmak istemeyenler için harika bir lokasyondur. Aile yanı konaklamaların hemen hemen hepsi okula yürüme mesafesindedir. Ortalama 100 öğrenci kapasiteli okulumuzun bilgisayar odası, öğrenci çalışma merkezi ve bahçesi bulunmaktadır. Regent CambridgeŞehrin canlı ve kozmopolit merkezinde yer alan Regent Cambridge, kapısının önünde güzel ve tarihi mekânlara sahiptir ve arkadaşça,verimli bir öğrenme ortamı sunar.

Regent Cambridge

Regent Cambridge Dil Okulu her seviyedeki öğrenciler için genel İngilizce, IELTS sınav hazırlık ve birebir dil kursları sunmaktadır. Derslerden arta kalan zamanlarda öğrencilerin hoşça vakit geçirebilmeleri için birçok aktivite ve gezi programı da düzenleyen Regent Cambridge Dil Okulu’nda eğitim alan öğrenciler aile yanları ve sadece yaz döneminde yurtlarda konaklamaktadır. Ortalama 160 öğrenci kapasitesi olan okulumuzda, İngiltere’nin en ünlü üniversite şehrinde İngilizce öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız.

Oxford

Bu dünyaca ünlü üniversite şehri, İngilizce becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir yer. Okul şehir merkezine oldukça yakın bir yerdedir. Oxford şehri; elit üniversiteleri, etkileyici mimarisi, dünyaca ünlü bir müze ve canlı bir sosyal manzaraya hâkim bir şehirdir. 150 kişilik kontenjana sahip okulumuzda, önceliğiniz İngilizceyi olabilecek en kaliteli şekilde öğrenmek olmalıdır. Kütüphane, bilgisayar ve etüt odası, bahçesi ve sınırsız internet erişimi ile aradığınız her şey bu binada sizleri bekliyor. Aynı zamanda, Teacher Training, Legal English, Creative Arts tarzında özel İngilizce programlarını da bu okulumuzda sunmaktayız. Edinburgh Bu okul, İskoçya’nın tarihi ve hareketli başkentinin kalbinde yer almaktadır. Şehir ziyaretçilerine pek çok cazibe merkezi ve fantastik bir sosyal yaşam sunuyor. Ortalama 80 öğrenci kapasiteli okulumuz, sıcak, arkadaş canlısı ve misafirperver bir öğrenme ortamı sunar. Bilgisayar odası, çalışma odası, sınırsız internet ve ödünç alabileceğiniz DVD ve kitaplığı mevcuttur.

Dikkatlice planlanmış kursların ve harika konumların birleşimi, daha hızlı öğrendiğiniz ve gerçek yaşam koşullarında İngilizcenizi pratik yapabilmeniz için harika bir deneyim sizleri bekliyor.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.