fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Oxford English Academy

Oxford English Academy

Sayfa İçeriği

Oxford English Academy İngiltere

Oxford English Academy, İngiltere’de Oxford şehrinde, Güney Afrika’da Cape Town şehrinde eğitim veren butik bir dil okuludur. Okul sosyalleşme, konuşma ve kültürler arası iletişim yöntemlerine dayanan bir dil eğitimi politikasına sahiptir. Hem Oxford hem de Cape Town okulları öğrenci memnuniyetinde %99 oranındadır. Butik bir yapıya sahip olan Oxford English Academy okullarında öğrenciler kendilerini aile ortamında hissederler. Oxford English Academy’de öğrenciler kayıt yaptırır yaptırmaz eğitimleri başlamaktadır. Okulun online eğitim portalı, kayıt yapılınca açılır ve öğrencinin program bitiminden sonraki 3 ay kadar da öğrenci kullanımına açıktır.

Oxford

İngiltere’nin hem tarihi hem de modern şehri olarak bilinen Oxford’da, Oxford English Academy okulu Kidlington bölgesinde yer almaktadır. Okul şehir merkezine toplu taşıma ile 10 dakika mesafededir. Okulun Kidlington gibi bir merkezde olmasının en büyük avantajı, konaklamanın okula maksimum 15 dakika yürüme mesafesinde olmasıdır. Oxford English Academy öğrencilerine sadece aile yanı konaklaması sunmaktadır ve aile yanı konaklamaların yürüme mesafesinde olması okul için bir zorunluluktur.

Okul bünyesinde Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İngilizce ve IELTS Sınav Hazırlık programları sunulmaktadır. 8 sınıf kapasiteli Oxford English Academy okulunda maksimum sınıf mevcudu 14’tür. Okulda aynı zamanda 11 – 17 yaş aralığındaki öğrenciler için Genç yaz programları bulunmaktadır. Genç programları için ise konaklamalar maksimum 5 dakika yürüme mesafesindedir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.