fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Oscars International

Oscars International

Sayfa İçeriği

Oscars International

Oscars International dil okulu unutulmaz, kültürel ve eğitici bir deneyim sağlamaya odaklanmış ve İngiltere ve Kıbrıs’ta şubelerinin yanı sıra İrlanda’daki şubesi ile ön plana çıkan bir eğitim kurumudur. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere, hem kısa konaklamalar için gelen bireylere hem de gruplara yüksek kaliteli İngilizce dersleri vermektedir.

Deneyimli ve uzman öğretmenlerinin yanı sıra Oscars International, en son dijital öğrenme teknolojisi ile geliştirilmiş dinamik ve yenilikçi bir program sunar. Dersleri zenginleştirmek için tüm sınıflar en yeni multimedya materyallerine anında erişim sağlayan, interaktif beyaz tahtalarla donatılmıştır. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre çok çeşitli özel İngilizce programlar ve hizmetler sunan bu dil okulu ayrıca zengin bir öğrenme kaynağı sağlayarak öğrencilerin sınıf dışında da dili kullanmalarında etkileşimli olmalarını teşvik eder.

Okulun sunduğu popüler ve ücretsiz seminerlerde öğrenciler büyüleyici ve sıradışı konular hakkında bilgi edinirken öğrenciler akademik ve destek ekibinden bireysel destek alarak hızla ilerlemeleri hedeflenir. Öğrencilerin, hedeflerine ulaşmalarına ve yurtdışında eğitim deneyimini hatırlamalarına yardımcı olmaları için, sınıf içinde ve dışında ihtiyaç duydukları tüm desteği almaları sağlanmaktadır.

Oscars International Dublin

Tarihi yapılarından ünlü gece hayatına ve doğal güzelliklerinden sanatsal sokaklarına kadar renkli ve çeşitli yapısı ile son zamanların popüler şehirlerinden biri olan Dublin, Liffey Nehri’nin etrafında kurulmuştur ve bu şekilde kurulması sebebiyle Kuzey ve Güney Dublin olarak iki ayrı bölgeye ayrılmaktadır.

Dublin’in ünlü Temple Bar çevresinde yer alan merkezinde bir binaya sahip olan Oscars International Dublin dil okulu, toplamda 23 sınıfı ile öğrencilere kolej ortamında rahat ve elverişli bir dil eğitimi ortamı sunmaktadır. Okulun içerisinde öğrenci salonu, bilgisayar odası, kitap ve diğer çalışmaya yardımcı materyaller ile donatılmış bir kütüphane ve Phoenix Park Cafe’de kahvaltı ve öğle yemeği yiyecek ve içecek çeşitleri bulunmaktadır.

Dublin, sizi hayat boyu hatıralarla bırakacak nefes kesici doğal manzaralarla doludur. Edebiyat, müzik, dans ve hikaye anlatımı ile güçlü bağlara sahip olan bu şehirde öğrenciler yürürken müzikal geleneğin tadını çıkarabilir ya da İrlanda’nın güneydoğu sahil şeridini keşfedebilirler. Dublin, İrlanda’nın gururlu ve canlı başkenti ve kozmopolit ve modern havasıyla, defalarca Trip Advisor tarafından Avrupa’nın en samimi şehri seçilmiştir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.