fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

MLS International College

MLS International College

Sayfa İçeriği

MLS International College

1987 yılında kurulan MLS International College kaliteli dil eğitimi, mesleki İngilizce ve sertifika programları alanında faaliyet göstermektedir. Bournemouth’da bulunan MLS International College öğrencilere genel İngilizce eğitiminin yanı sıra yönetim, pazarlama, liderlik, iletişim üzerine sertifika, özel amaçlı İngilizce ve mesleki İngilizce programları sunmaktadır.

MLS International College yalnızca İngilizce dil eğitimi programlarına odaklanmak yerine ayrıca içerik bazlı olarak dil eğitimi imkânı da sunmaktadır. Dil eğitimi ve iş dünyası için sertifika programları sunan okul kaliteli bir eğitim sunar. Okul programlarını İngilizce dil eğitimi, işletme, muhasebe, bilişim, pazarlama üzerine kurgulamıştır. Okul ayrıca akademik çalışma yürütmek amacıyla İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için sınav programları da sunar.

MLS International College’ın amacı kaliteli eğitimin yanı sıra öğrencilerin İngiltere’de alacağı dil eğitimi ya da sertifika programı ile tam anlamıyla bir deneyim sunmaktır. Okulun dört başlangıç dönemi bulunmaktadır.  Eylül, Ocak, Nisan ve Temmuz başlangıçları sunan okul, sertifika programlarına dahil olabilmek için öğrencilerden B1 düzeyinde İngilizce yeterlilik istemektedir.

MLS International College Dil Eğitimi Programları

Genel İngilizce Programı: Yıl boyunca devam eden Genel İngilizce kursu haftalık 20 ders saati sürer ve 16 ve üzerindeki öğrenciler için özel bir amaca yönelik olmadan dil bilgisi, okuma, dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeyi amaçlar.

Yoğun İngilizce Programı: Yıl boyunca devam eden Yoğun İngilizce kursu haftalık 30 ders saati sürer ve 16 ve üzerindeki öğrenciler için özel bir amaca yönelik olmadan dil bilgisi, okuma, dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeyi amaçlar.

Sınav Hazırlık Programları: Yıl boyunca devam eden Sınav Hazırlık Programları akademik amaçları olan öğrencilere yöneliktir ve öğrencinin girmek istediği sınava göre ders içeriği hazırlanmıştır.

İş İngilizcesi Programları: Hem öğrenciler hem de profesyoneller için hazırlanan İş İngilizcesi Programları, belli bir alanda İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyenler için uygundur. Hukuk İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi gibi farklı programlar sunulur.

MLS International College Sertifika Programları

MLS International College’ta dil eğitimi ya da sertifika programları ile ilgili olarak ücretsiz danışmanlık almak bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.