fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Malvern House

Malvern House

Sayfa İçeriği

Malvern House İngiltere

Her yıl ortalama 100 ülkeden 3000’e yakın öğrenci ağırlayan Malvern House İngiltere dil okulu, Londra’daki en uygun fiyatlı ve kaliteli okullardan biridir. Genel İngilizce kurslarından İş İngilizcesine, yoğun İngilizceden sınav hazırlıklarına kadar geniş yelpazede pek çok kurs seçeneğini uygun fiyata alabilirsiniz.

İngiltere’nin en canlı ve güzel şehri olan Londra’da eğitim almak sizi dil açısından çok geliştirebileceği gibi aynı zamanda kültürel olarak da size çok fazla birikim katacak. Klasik mimari sokaklarda arkadaşlarınızla dolaşarak, ücretsiz onlarca müzeyi gezerek, dünyaca ünlü tiyatrolara giderek vizyonunuzu geliştirirken öğrenmenin keyfini yaşayın.

Tüm bu fırsatlara yürüme mesafesinde olarak eğitim alabileceğiniz Malvern House dil okulunda, deneyimli eğitmenlerinizle İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. 2000 yılından beri siz öğrencilerine en teknolojik şekilde hizmet vermeye çalışan okulda, 1. Sınıf eğitim alabilirsiniz. 15 sınıfta ortalama 450 kişi kontenjanıyla eğitim veren okulda, sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Bu nedenle sabah ve akşam dersleri olarak programını ikiye ayırarak daha çok öğrenciye hizmet verebilmektedir. Tüm sınıflar interaktif akıllı tahtalarla donatılmıştır. Ayrıca online eğitim platformunda da kişisel olarak kendinizi geliştirebileceğiniz tüm materyaller mevcuttur.

Londra

Başarıya doğru olan bu yolculuğumuzda her zaman öğrencilerimizi öğrenilebilecek tüm yollarla donatarak eğitim vermeyi ilke edinen Malvern House Londra Dil Okulu’nda, temeli en sağlam şekilde oturtarak hem anlamaya hem konuşmaya yönelik ekstra derslerimiz de mevcuttur.

Hayatın pahalı olduğu Londra şehrinde, kısıtlı bütçeyle yapılabilecek şeyler Malvern House sayesinde oldukça fazladır. Dersten sonraki sosyal aktivitelere katılarak arkadaşlarınızla yaptığınız etkinlikleri çoğu ücretsiz olup, hafta sonları şehir dışlarına yapılan geziler, bireysel gittiğinize oranla çok daha ucuz olacaktır. Klasik İngiliz çayı saatleri, ilk yardım atölyeleri, güzellik atölyeleri, özel gün kutlamaları, misafir konuşmacılar ve daha fazlası Malvern House’da sizi bekliyor!

Malvern House Dublin

Merkezi Londra olan Malvern House dil okulu 2000 yılında kurularak 2003 yılında da British Council tarafından onaylanmış olan hem Londra’nın hem de Dublin’in tam kalbinde yer alan bir dil eğitimi kurumudur. Malvern House okullarında en son teknolojiyle desteklenen birinci sınıf bir eğitim sunulmaktadır.

Son teknolojiye sahip binalara sahip olan bu dil okulu, aydınlık, modern ve misafirperverdir. Tüm sınıflar interaktif yazı tahtaları ile donatılmıştır ve öğrenciler bireysel çalışma için çevrimiçi öğrenme platformuna erişebilir. Öğrenci gelmeden önce öğrenme yolculuğu başlar ve kaldıkları süre boyunca da devam eder.

Malvern House dil okulu öğrencilerine Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık ve Cambridge Hazırlık kursları imkanı sunmakta ve her yıl neredeyse 100 farklı ülkeden ortalama 6 bin öğrenciye dil eğitimi vermektedir. Öğrenciler bu çoklu kültürel ortamda farklı insanlarla tanışarak bambaşka kültürleri tanıma şansına sahip olurlar.

Malvern House Dublin

İrlanda’nın en büyük şehri ve başkenti olan Dublin şehri, Avrupa’nın en mutlu insanlarının yaşadığı yer olarak seçilmiştir. Avrupa’da yaşamak için en iyi başkentlerden biri olan Dublin’in merkezinde yer alan Malvern House Dublin dil okulu, öğrencilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan bir dil eğitimi kurumudur.

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık ve Cambridge Hazırlık kursları bulunan Malvern House Dublin dil okulunda öğrenciler interaktif beyaz tahtalarla yüksek kalitede eğitim görmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmeleri için okulun içerisinde ders çalışma alanları ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

Şehrin tam merkezinde yer alan Malvern House Dublin aynı zamanda şehrin alışveriş mekanlarına ve toplu taşıma noktalarına yakındır. Bu sayede öğrenciler ders sonrası şehri keşfetme şansını yakalarken şehrin yerel dükkanlarını da ziyaret edebilirler. Tarihi mimarisi, sanatı ve doğasıyla Dublin şehri her yaştan öğrenci için farklı imkanlar sunmaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.