fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

LSI – Language Studies International

LSI – Language Studies International

Sayfa İçeriği

LSI İngiltere – Language Studies International

1965 yılında kurulan LSI – Language Studies International dil okulu kısa sürede hızla büyüyerek Amerika’da, Kanada’da, İngiltere’de, Yeni Zelanda’da, Avustralya’da, Fransa’da ve İsviçre’de hizmet veren lider okullar arasında yerini almıştır. 116 farklı uyruktan öğrenci ağırlayan LSI dil okulundaki memnuniyet oranı % 90’ın üzerindedir. Gerek yetişkin programları gerekse küçük yaş grupları için sunduğu kaliteli dil eğitimiyle öğrencilerin tercih ettiği okulların başında gelmektedir. Aşağıda LSI İngiltere şubeleri hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

LSI – Language Studies International Londra Merkez

LSI – Language Studies International Londra Merkez şubesi, şehrin tam merkezinde West End olarak bilinen Londra’nın en hareketli ve en canlı bölgesinde yer alır. Okul dünyaca ünlü eğlence merkezi olan Soho’ya, British Museum’a ve Oxford Caddesi’ndeki mağazalara oldukça yakın bir mesafededir. LSI Londra öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde inşa edilmiştir. Aydınlık ve modern sınıflara sahip okulda 15 adet sınıf bulunmaktadır ve sınıf mevcutları maksimum 15 kişiliktir. Ayrıca okulun sınırsız internet hizmeti verdiği bilgisayar odası, öğrencilerin bireysel ders çalışabilme fırsatı bulabilecekleri öğrenci odaları ve kütüphanesi bulunmaktadır. Okulda öğrencilere geniş çaplı İngilizce programları sunulmaktadır. Genel İngilizce, Sınav hazırlık kursları (IELTS TOEFL, TOEIC, Cambridge Exam), Akademik İngilizce, İş İngilizcesi gibi seçenekler mevcuttur. LSI Londra merkezde eğitim alacak öğrenciler, okulun kendileri için ayarladıkları deneyimli aile yanlarında ya da öğrenci yurtlarında konaklayabilirler.

LSI – Language Studies International Londra Hampstead

LSI Londra Hampstead kampüsü, şehir merkezinden 20 dakika uzaklıkta, göz alıcı güzellikte tarihi bir binada eğitim vermektedir. Hampsted Londra’nın elit ve güzide bölgelerinden biri olduğundan hem şehrin kalabalığından uzakta hem de şehirden kopmadan yeşillikler içerisinde eğitim almak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Okulda çok sayıda sınıf, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonları ve okula ait olan bahçesi vardır. Öğrenciler ders aralarında ve ders sonralarında Hampstead’in temiz havası eşliğinde okul bahçesinde arkadaşlarıyla eğlenerek ve bolca pratik yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler. LSI – Language Studies International Londra Merkezde sunulan İngilizce programları LSI Hampstead şubesinde de sunulmaktadır.

LSI Cambridge

Öğrencilerin İngiliz kültürünü doya doya yaşayacakları bir şehir olan Cambridge’de bulunan LSI Cambridge dil okulu, merkeze 15 dakika yürüme mesafesinde tarihi bir binada eğitim vermektedir. Okulda 12 adet tam donanımlı sınıf, öğrenci salonu, ücretsiz internet hizmeti veren bilgisayar laboratuvarı ve kendisine ait bahçesi bulunmaktadır. Okul aynı zamanda resmi sınav merkezidir. LSI – Language Studies International Cambridge, Genel İngilizce, Sınav hazırlık kursları (IELTS TOEFL, TOEIC, Cambridge Exam), Akademik İngilizce, İş İngilizcesi gibi seçenekler sunmaktadır. LSI Cambridge, İngilizce öğrenirken İngiliz tarihini ve kültürünü yaşayarak aynı zamanda da hareketli sosyal hayattan faydalanmak isteyen öğrenciler için ideal bir seçenektir.

LSI Brighton

İngiltere’nin en hareketli öğrenci şehirlerinden biri olan Brighton, Türk öğrencilerin de İngilizce öğrenmek için tercih ettikleri şehirlerin başında gelir. LSI Brighton dil okulu merkezde bulunan ve birbirine 10 dakikalık yürüme mesafesinde olan iki ayrı binadan oluşmaktadır. Okulda 9 tane sınıf, sınırsız internet hizmeti verdiği bilgisayar odası, öğrencilerin bireysel ders çalışma fırsatları bulabilecekleri öğrenci odaları mevcuttur. Öğrenciler diğer tüm İngiltere LSI şubelerinde olduğu gibi Brighton şubesinde de Genel İngilizce, Sınav hazırlık kursları (IELTS TOEFL, TOEIC, Cambridge Exam), Akademik İngilizce, İş İngilizcesi gibi seçeneklerden faydalanabilirler. Brighton’da eğitim almayı düşünen, kaliteli dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için LSI Brighton çok güzel bir seçenektir.

LSI Kanada

LSI Dil Okulları 1965 tarihinde Kensington, Londra’da kurulmuştur. 50 yıldan uzun süredir eğitim veren LSI günümüzde 8 farklı ülkede 15 şubesiyle, dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye dil eğitimi sunmaktadır. LSI Kanada; Toronto ve Vancouver şubeleriyle, farklı uluslardan insanların bir arada yaşadığı, güvenli bir şehirde, eğlenceli ve samimi bir ortamda öğrencilerine İngilizce eğitimi vermektedir.

LSI Kanada; Kanada’nın en güzel, en heyecan verici bu iki şehrinde, mükemmel öğrenci tesisleriyle, deneyimli öğretmenleri ve öğretim görevlileriyle, en yeni dil eğitimi teknolojilerini kullanarak hizmet sunuyor. İngilizce eğitiminizi bu büyüleyici ülkenin sunduğu güzelliklerle birlikte, rahat imkanlarda alabileceğiniz, eğlenceli ve renkli bir sosyal program sizi bekliyor.

Size en uygun seviyeden başlayarak, deneyimli öğretmenlerle birlikte az nüfuslu ve interaktif sınıflarda eğitim alacaksınız ve eğitiminiz sonunda dil yeterliliğinizin kanıtlayan ve ulaştığınız seviyeyi gösteren bir sertifika alacaksınız.

LSI Toronto

LSI Toronto Dil Okulu, Kanada’nın en büyük ve en güzel şehri olan Toronto’da bulunmaktadır. En fazla 16 kişilik olmak üzere toplamda 16 derslikle eğitim vermektedir. LSI Toronto metro istasyonuna yakın, Yorkville alışveriş merkezine yürüme mesafesinde, çevresinde parklar ve restoranlar olan bir konumdadır. Öğrencilerine mikrodalga fırın ve buzdolabı, bir ortak oda ve ücretsiz internet erişimi de olan bir bilgisayar odası gibi imkanlar sunmaktadır. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Hukuk İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Toefl, Toeic ve Cambridge sınavlarına hazırlık ve Pathway programlarıyla hizmeti vermektedir.

Ontario Gölü’nün kıyısında bulunan şehir her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır ve yılın her dönemi eğlenceli ve kişisel gelişiminizi destekleyici konserler, festivaller ve fuarlar düzenlenmektedir.

LSI Vancouver

LSI Vancouver Dil Okulu, etrafı yemyeşil ormanlar ve Büyük Okyanus ile çevrelenmiş aynı zamanda modern bir kent olan Vancouver’da bulunmaktadır. En fazla 16 kişilik olmak üzere 12 derslikte eğitim vermektedir. Vancouver şehrinin tam kalbinde şehrin en güzel yerlerine yürüyüş mesafesinde ve ulaşımın rahat olduğu bir lokasyonda yer almaktadır. Öğrencilerine ücretsiz internet erişimi, bilgisayar laboratuarı, kendi kendilerine çalışmalarına olanak sağlayan bir kütüphane ve öğrenci salonu gibi imkanlar sağlamaktadır. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Toefl, Toeic, Ielts ve Cambridge sınavlarına hazırlık ve Pathway programlarıyla hizmeti vermektedir.

Vancouver, Kanada’nın Britanya Kolumbiyası eyaletinde bulunan, farklı etnik grupların bir arada yaşadığı, Batı Kanada’nın en büyük, ülkenin de üçüncü büyük metropolüdür.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.