fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

London School of Business and Finance

London School of Business and Finance

Sayfa İçeriği

London School of Business and Finance

2003 yılında kurulan ve 2015 yılında İngiltere’nin en büyük özel eğitim kurumlarından biri haline gelen London School of Business and Finance Londra merkezlidir. Dünyada İngiltere’de, Avustralya’da ve Singapur’da faaliyet gösteren kaliteli bir eğitim kurumudur.

Kısaca LSBF olarak bilinen okul eğitim standartlarına her zaman önem vererek iş dünyasında yetkin isimler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kaliteli ve deneyimle eğitim kadrosuyla her yıl yüzden fazla ülkeden öğrenciler kısa ya da uzun dönemli sertifika ve diploma programları için LSBF’ye gelmektedir. Sertifika ve diploma programlarının yanı sıra LSBF ayrıca İngilizce kursları, Online Master ve Sertifika programları, lisans ve yüksek lisans programları da sunmaktadır.

London School of Business and Finance, küresel pazar eğilimlerini hedef alarak endüstri odaklı programlar sunar. Dünya çapında en yetenekli ve iddialı olan profesyonelleri bünyesine alarak güncel ve uluslararası bir bakış açısı geliştirerek programlar tasarlar.

London School of Business and Finance Sertifika Programları

Yönetim Üzerine Sertifika Programları

Ekonomi Üzerine Sertifika Programları

Pazarlama Üzerine Sertifika Programları

London School of Business and Finance Diploma Programları

London School of Business and Finance Kısa Kurslar

London School of Business and Finance’te diploma ya da sertifika programları ile ilgili olarak ücretsiz danışmanlık almak bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.