fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Linguatime

Linguatime

Sayfa İçeriği

Linguatime Malta

Linguatime Malta, İtalya’nın güneyinde bir ada ülkesidir. Malta, Gozo ve Comino adalarından meydana gelir. Başkenti Valetta’dır. Yılın nerdeyse 300 günü güneşlidir. Deniz, kum, güneş… İngilizce eğitiminin ders olmaktan çıkıp eğlenceye dönüştüğü bir yer Malta. Linguatime Malta ise tercih edilen okullar arasındadır.

Malta, kaliteli dil okulları, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış tarihi, sıcak ve yardımsever halkı ile yurt dışında dil eğitimi düşünen öğrencilerin ilk tercihlerinden biridir.

Ekonomik dil okulu deyince gözler hemen Malta’ya çevrilir, vize süreci daha kolaydır ve Avrupa’da olması ve Malta vizesiyle öğrencilerin Schengen bölgesinde serbest dolaşım hakkına sahip olması Malta’yı çekici yapan özelliklerdendir. Malta, uzun yıllar İngiltere sömürgesinde kaldığı için halkın çoğunluğu İngilizce bilir fakat ana dil Maltacadır.

Malta’da 50’den fazla dil okulu vardır ve her bütçeye uygun bir okul bulmak mümkündür. Linguatime da ekonomik okullar arasındadır. Sliema’da yer alan Linguatime, 20 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Modern bir binada eğitim verilmektedir. Tecrübeli eğitim kadrosu ve zengin sosyal aktiviteleriyle öğrencilerin İngilizcesini geliştirebilmesi için her detay düşünülmüştür. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS-TOEFL verilen programlar arasındadır. 44 farklı ülkeden öğrenci ağırlayan Linguatime’da ortalama yaş aralığı 18-39’dur.

Konaklama

Linguatime’da dil eğitimi alacak öğrenciler için 3 tane seçenek bulunmaktadır.

Aile yanı konaklama: Linguatime’nin titizlikle seçtiği Maltalı ailelerin yanında kalıp kültürü daha yakından tanıma fırsatı bulursunuz. Kahvaltı ve akşam yemeği seçeneği bulunan evlerde sizle birlikte başka öğrenciler de olabilir. Böylelikle İngilizce pratiği yapabilirsiniz.

Yurt konaklama: Apart yurt şeklinde düşünebileceğiniz bu evlerde ortak mutfak ve banyo bulunmaktadır. Odalar 2 veya 3 kişiliktir. Okula genelde yürüme mesafesindedir. Sizinle birlikte kalan diğer öğrencilerle sosyalleşebileceğiniz, şahane anılar biriktirebileceğiniz bir konaklama türüdür.

Hotel konaklama: 3-5 yıldızlı hotellerde eğitiminiz boyunca konaklayabilirsiniz.

Linguatime, dil okulu olarak yerel ve uluslararası kuruluşlar tarafından onaylanmıştır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.