fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

LAL

LAL

Sayfa İçeriği

LAL İngiltere

LAL Dil okulları, 30 seneyi aşkın süredir 6 farklı ülke ve 17 farklı şehirde uluslararası öğrencilere dil eğitimi sunmaktadır. LAL dil okullarının misyonu; öğrencilerine, eğitim aldıkları ülkenin karakteri ve kültürünü deneyimlerken dil öğrenmelerini sağlayacak mükemmel ortamı sağlamaktır.

Torbay

Agatha Christie’nin de doğduğu şehir olan Torbay, İngiltere’nin güneybatı bölgesinde yer alan küçük bir sahil şehridir. LAL Torbay, şehrin Paignton bölgesinde yer almaktadır. LAL Torbay şehir merkezine sadece birkaç dakika yürüme mesafesindedir. Okulun kuruluş tarihi 1980’dir. Okulda yetişkin öğrenciler yanı sıra 16 yaş altı öğrenciler de eğitim alabilmektedir. Yetişkin öğrenci programları için minimum katılım yaşı 16’dır. LAL Torbay, 30 sınıf kapasitesi ile 360 öğrenciye dil eğitimi vermektedir. Okul içerisinde kütüphane, çalışma salonları, öğrenci dinlenme salonları, kafeterya ve ücretsiz internet bulunmaktadır. Okul bünyesinde öğrencilere Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık ve Teacher Training programları sunulmaktadır.

Londra

9 milyon nüfusu ile her zaman hareketli kalan ve Avrupa’nın en çok ziyaret edilen başkentlerinden olan Londra’da LAL okulları, Twickenham bölgesinde yer almaktadır. Şehir merkezine metro ile 30 dakika mesafede olan bu bölge, Londra’nın en nezih bölgelerinden biridir. LAL Londra okulları 10 sınıfı ile 120 öğrenci kapasitesindedir. Okul 2010 yılında açılmıştır. İçerisinde kütüphane, çalışma odaları, dinlenme salonları, kafeterya bulunmaktadır. Okul bünyesinde öğrencilere Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık programları sunulmaktadır. Okulun aynı zamanda 30 yaş ve üzeri öğrenciler için özel aktiviteler de bulunan paket programları mevcuttur.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.