fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Kings Education

Kings Education

Sayfa İçeriği

Kings Education İngiltere

Kings Education Dil Okulu, 1957 yılında 2. Dünya Savaşı etkilerinden sonra daha global bir dünya hayali kuran eğitimci Frederick King tarafından Bournemouth şehrinde kurulmuştur. 1970’lerin sonunda İngiltere’nin en çok öğrenci barındıran dil okulu olmuştur. Bugün ise, 100’den fazla milliyetten yüzbinlerce öğrenci Kings Education’ın İngiltere ve Amerika okullarında eğitim almıştır. Kings Education İngiltere şubelerini aşağıda görebilirsiniz.

Kings Education Bournemouth

Kings Education Bournemouth şehrindeki 2 kampüsüyle hizmet veren okulun toplamda 500 öğrenci kapasitesi mevcuttur. Kings Bournemouth kampüslerinden birisi şehir merkezinde St.Peters Kampüsüdür ve kampüs içinde yurt konaklaması mevcuttur. Braidley Road Kampüsü ise kocaman bir bahçenin içinde, şehrin gürültüsünden uzakta olup yine de kolay ulaşabileceğiniz, spor tesislerinde vakit geçirebileceğiniz ortamı mevcuttur. Üniversite öğrencilerinin rahat yaşam standartlarını yakalayabileceğiniz Bournemouth şehrinde, okulunuza yürüme mesafesindeki upuzun kum sahilinin tadını çıkarıp, restoran ve kafelerde arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kings Education Brighton

2017 yılında yeni modern binasıyla hizmete giren Kings Education, Sanat Şehri olarak bilinen Brighton şehrinin tam kalbindedir. Şehrin etnik mimari yapısını, sahil kenti olmasıyla harmanlayarak çeşitli etkinliklerin açık havada yapıldığı bu şehirdeki okulun kapasitesi ortalama 350 öğrencidir. Kampüs içindeki öğrenci yurdu konaklamasıyla okula yürüme mesafesinde konaklarken aynı zamanda akşamları İngiltere’nin en güzel sahil kentinde yürüyüşün keyfini çıkartabilirsiniz. Kampüs içinde aynı zamanda bir sanat merkezi ve kafe bulunmaktadır. Bunların yanı sıra kütüphane, bilim laboratuvarı mevcuttur.

Londra

Eğitim alabileceğiniz en güzel lokasyonlardan biri olan Kings Education Londra 1966 yılında kurulmuştur. Yaz okulları için de merkezde ayrıca bir kampüsü daha vardır. İki kampüs de tüm etkinliklere, gezi yerlerine yürüme mesafesindedir. Londra merkez okulu Beckenham bölgesinde, diğeri ise South Bank Üniversite kampüsündedir. Toplamda 350 kapasiteli Kings Education, geleneksel ve modern yaşamı size bir arada sunar. Modern binalarımızda kafe, sanat stüdyosu, kütüphane, bilgisayar odası ve açık hava yemek alanı ile size eşsiz bir okul deneyimi sunacak. South Bank Kampüsünde üniversitenin imkanlarından yararlanabilir, kapalı spor salonunda spor yapabilir, bilgisayar laboratuvarını ve kütüphanesini kullanabilirsiniz.

Oxford

Muhteşem mimarisi ve otantik parklarıyla, İngiltere’nin en çok turist çeken şehri Oxford’da, 2 ana kampüste hizmet veren Kings Education’ın toplamda 400 öğrenci kapasitesi vardır. Oxford Üniversiteleriyle ünlü olan bu şehirde, genç nüfusla rahatça kaynaşıp, kafelerde vakit geçirebilirsiniz. St.Michaels Kampüsü, her yere yürüme mesafesinde olan, 10 tane sınıfı bulunan, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wifi ile tamamlanmış bir binadır. Bu kampüse yürüme mesafesinde Alfred Street’te 7 sınıflı, ferah öğrenci çalışma alanı olan bir bina daha eşlik etmektedir. St.Josephs kampüsü ise, şehrin merkezine 20 dakika mesafede bulunan lokasyonda, yine öğrencilerin yaşam alanı etrafındadır. Kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, sanat merkezi, kafeteryası ve açık hava yemek salonuyla birlikte rahat bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.