fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Islington Center For English

Islington Center For English

Sayfa İçeriği

Islington Center For English

The Islington Center For English (ICE) Londra’nın tam merkezinde Angel Islington bölgesinde yer alan özel bir dil kurumudur. Okul her seviyeden öğrenciye uygun olacak şekilde en uygun fiyatlarla dil eğitimi sunmaktadır. Öğrenciler ister başlangıç seviyesinde olsun isterlerse Üniversite yerleştirme programlarına hazırlanıyor olsunlar, The Islington Center for English’te kendilerine en uygun programı rahatlıkla bulacaklardır.

The Islington Center for English okulunun kapıları son 10 yıldır İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere açıktır. Önceleri London centre of Fashion okulu lisans öğrencileri için akademik hazırlık programı sunan okul, daha sonraları tamamen her seviye ve türde dil eğitimi veren bir kuruma dönüşmüştür. Okul British Council akreditasyonuna sahiptir ve her sene dünyanın pek çok ülkesinden binlerce dil eğitimi öğrencisini ağırlamaktadır. Okul her sene 2.500’den fazla öğrenci kaydı almaktadır. Londra’nın merkezinde, tüm sınıfları en gelişmiş ekipmanlarla bezenmiş The Islington Center for English, aile ortamı ve öğrencilerine olan özel ilgisi ile Londra’nın en seçkin butik dil okullarından biridir.

Okulda öğrenciler programlarını gün içerisinde sabah, öğle veya akşam dersleri olarak şekillendirebilir ve her seviyede istedikleri programa katılabilirler. Okul bünyesinde Genel İngilizce, Cambridge First Certificate, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi programları sunulmaktadır. İş İngilizcesi programları dahilinde iş hayatına özel Speaking ve Writing workshop’ları da düzenlenmektedir.

Okuldaki öğretmenlerin tamamı, anadili İngilizce olan, gerekli tüm yeterlilik ve sertifikalara sahip öğretmenlerdir. Her sınıfta maksimum 15 öğrenciye ders verilmektedir.

Yeni bir ülkede, yepyeni bir dil öğrenmenin öğrencilerde oluşturduğu heves ve endişeyi çok iyi anlayan The Islington Center for English, öğrencilerin İngiltere’ye, Londra’ya ve okula alışabilmeleri için yıl içerisinde sayısız sosyal aktivite düzenlemektedir. Okul Londra’nın merkezinde, uygun fiyata eğitim almak isteyen dil eğitimi öğrencileri için muhteşem bir alternatiftir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.