fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

ISE Ireland

ISE Ireland

Sayfa İçeriği

ISE Ireland

ISE Ireland Dublin’de 2 tane kampüsüyle hizmet veren büyük bir okuldur. Türkiye marketine 2018 yılında büyük bir ses getirerek giriş yapan ISE Ireland Dil Okulu, İngilizce ile ilgili pek çok program sunmaktadır. IELTS hazırlık,hizmet sektörü için ücretli staj programları, uzun dönemler için çalışma izni, çoğu ücretsiz aktiviteler, ders kitapları gibi pek çok seçeneği bir arada bulabilirsiniz.

ISE Ireland Dublin

Dublin 1 ve Dublin 2 bölgelerinde 2 tane binası olan ISE Ireland dil okulunda, gittiğiniz ilk gün seviye belirleme sınavına girerek eğitim alacağınız binaya yerleştiriliyorsunuz. İki bina da birbirine ortalama 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Toplamda 15 sınıfta sabah ve öğleden sonra dersleri olmak üzere ayrılan programlarla ortalama 300 öğrenci kapasitesine sahiptir. Türkiye marketine yeni giriş yapmış olması sayesinde okulda 2018 yılında sadece 25 Türk öğrenci eğitim aldı. Hepsinden tam not alan ISE Ireland okulu, sunduğu uygun fiyatlar ve kaliteli eğitimle yakın zamanda adından oldukça söz ettirebilecek bir okuldur. ISE Ireland aynı zamanda vize alabilmeniz için lisanslarının ve eğitim kalitesinin kontrol edildiği tüm birimler tarafından da onaylı ve akreditasyon almış olan bir okuldur.

Temple Bar’a 15 dakikalık metro mesafesinde olan okulun etrafında arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz kafe, pub, restoran, alışveriş mağazaları ve parklar bulunmaktadır. İrlanda’da özellikle bahar aylarıyla birlikte başlayan pek çok festival bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi 17 Mart’ta kutlanan St. Patrick Günü’dür. İrlanda’nın koruyucu azizi St. Patrick adına yapılan kutlamalarda adeta bir bayram havasıyla sokaklarda çalan müzikler, herkesin yeşil giyinerek her yeri yeşile bürümesiyle bir festival şeklinde kutlanır.

Gece hayatının da oldukça canlı olduğu Dublin’de müzik adına yapılan pek çok festival de mevcuttur. Bunlardan en büyük olanı ise Elektro Piknik Festivali’dir. Yılda 3 gün boyunca devam eden bu festivale oldukça ünlü gruplar ve sanatçılar katılmakta, müzik ve sanat alanında katılan herkese unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Yemyeşil parkları, tertemiz havası ve sıcakkanlı insanlarla dolu olan Dublin, sizi kültürü ve doğasıyla büyülerken aynı zamanda İngilizce öğrenmenin rahatlığını yaşatacak.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.