fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Interactive English

Interactive English

Sayfa İçeriği

Interactive English

Interactive English, Brighton and Hove’da tek bir bina bünyesinde eğitim veren bir dil okuludur. Bir öğretmen tarafından kurulan okulda eğitim sistemi yıllar içinde, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilerek oluşturulmuştur. Interactive English, butik okul diye adlandırdığımız türde tek bir şehirde eğitim veren okullardandır. Küçük bir okul olması, Interactive English’in öğrencileri ile daha rahat iletişim kurmasını ve okul içerisinde bir aile ortamı yaşatılmasına imkan sağlamaktadır.

Interactive English, Brighton şehrinin merkezine 20 dakika yürüme mesafesinde, deniz kenarında yer almaktadır. Okul en yoğun olduğu dönemde 120 öğrenci kapasitesindedir. Okul bünyesinde Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve IELTS Hazırlık kursları sunulmaktadır. 18 yaş ve üzeri her öğrenci, her Pazartesi başlayan programlara yıl boyunca katılabilirler. Interactive English, sosyal etkinlikler bakımından da zengin bir içeriğe sahiptir. Öğrenciler hafta boyunca düzenlenen etkinliklere katılıp özellikle konuşma (speaking) ve dinleme (listening) becerilerini geliştirebilirler.

Brighton

Brighton, İngiltere’de dil eğitimi denildiğinde Londra’dan sonra en çok tercih edilen ikinci şehirdir. Şehir, İngiltere’nin güney sahilinde yer almaktadır ve Londra’ya sadece 45 dakika uzaklıktadır. Özellikle yaz aylarında genç nüfusun da çoğalması ile şehir, ülkenin en dikkat çekici lokasyonu haline gelmektedir. Muhteşem bir sahile sahip olan Brighton, İngilizlerin de en önemli tatil noktalarından biridir. Brighton, ayrıca İngiltere’nin en az yağış alan şehirlerindendir, iklim olarak Türkiye’ye en benzer İngiltere şehri diyebiliriz. Şehir aynı zamanda, İngiltere’nin sayılı üniversitelerinden olan University of Brighton’a da ev sahipliği yapmaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.