fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Eurocentres

Eurocentres

Sayfa İçeriği

Eurocentres İngiltere

1948 yılında kurulduğundan beri dünyadaki dil engellerinin aşılmasını hedefleyen Eurocentres dil okulu, eğitimden kariyere ilerleyen yol boyunca öğrencilere yol göstermektedir. Eurocentres, İngiltere’nin güney bölgesi olan Bournemouth şehrinde ilk şubesini açtığından beri geçen 70 yıllık süre içerisinde Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve Japonya ülkelerinde de şubeler açmayı başararak bu bölgelerde dil eğitiminde öğrencilere tam destek sağlamaktadır.

Her yıl neredeyse 13 bin öğrenciyi kabul eden bu dil okulu, öğrenciler arasında %99 oranında tavsiye almaktadır. Genel İngilizce’den İş İngilizcesine, Resmi Dil Sınavları programlarından diğer dil eğitimi programlarına ve staj imkânlarına kadar çeşitli alanlarda öğrencilere hizmet sunmaktadır.

Eurocentres Bournemouth

İngiliz kültürünün en iyi hissedildiği noktalardan biri olan Bournemouth şehri, İngiltere’nin güneyinde sahil şeridinde yer almaktadır. Eurocentres Bournemouth dil okulu, Viktorya döneminden kalma binası ile şehir merkezine ve denize sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Eurocentres Bournemouth dil okulunda öğrenciler Genel İngilizce, Yeni Başlayanlar İçin İngilizce ve IELTS Hazırlık hazırlık programlarına katılabilirler. Okulun içerisinde etkileşimli beyaz tahtalarla döşenmiş 14 sınıf, büyük bir kafeterya, bilgisayar odası, öğrenci odası ve öğrencilerin ders aralarını keyifle geçirebilecekleri bir bahçe yer almaktadır.

Spor açısından çeşitli aktiviteler sunan Bournemouth şehrinde öğrenciler ders sonrası okulun sunduğu aktivitelere katılabilmenin yanı sıra 10 kilometreye kadar uzanan Bournemouth sahilinde yürüyüş yapabilirler.

Eurocentres Brighton

İngiltere’nin en büyük yat limanının yer aldığı Brighton şehri, sınırsız sayıda sunduğu etkinliklerle her yaştan öğrenciye hitap etmektedir. Eurocentres Brighton dil okulu, özgün Asya tarzında dizayn edilmiş olan dünya çapında ünlü Royal Pavillion Sarayı’nın karşısında yer almaktadır.

Brighton şehrinin tam merkezinde yer alan bu dil okulunda öğrenciler etkileşimli beyaz tahtaların bulunduğu 12 sınıfta ders görmektedir. Aynı zamanda okul binasında bilgisayar odası, konforlu öğrenci salonu ve rehber eşliğinde bireysel çalışmayı destekleyen bir öğrenme merkezi bulunmaktadır. Öğrenciler Genel İngilizce, Yeni Başlayanlar İçin İngilizce, IELTS ve Cambridge Hazırlık programlarından dersler alabilirler. Eurocentres Brighton dil okulu, aylık düzenli olarak sınav yapan bir IELTS merkezi olduğundan öğrenciler dil eğitimi sonunda bu sınav ile kendi seviyelerini ölçerek IELTS belgesine sahip olabilirler.

Neolitik taş devri ile Bronz çağı arasında oluşmuş Stonehenge anıtlarını ziyaret edebilmenin yanı sıra öğrenciler bisiklet kiralayarak şehir içinde rahat bir şekilde tur atabilirler. Ders sonrasında okulun sunduğu aktivitelerle yepyeni ve farklı kültürden arkadaşlar edinebilirler.

Eurocentres Cambridge

İngiltere’nin en köklü ve tarihi üniversitelerinin bulunduğu Cambridge şehri, dünyanın birçok farklı yerinden gelen öğrencilerle dolu bir bölgedir. Şehrin merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Eurocentres Cambridge dil okulunun cam ve ahşaptan yapılmış binası, öğrenciler için konforlu bir ortam sağlamaktadır.

16 sınıfı ile Genel İngilizce, Yeni Başlayanlar İçin İngilizce, IELTS ve Cambridge hazırlık programları sunan Eurocentres Cambridge, okul binasında bulunan kantin ve terası ile öğrencilere ders aralarında rahatlama imkanı sağlar. Aylık düzenli olarak sınav yapan bir IELTS merkezi olan bu dil okulunda öğrenciler seviyelerini ölçecek IELTS belgesine sahip olabilirler.

Öğrencilere sayısız aktivite fırsatı sunan Cambridge şehrinde öğrenciler ders sonrası okulun sosyal aktivitelerine katılabilir ve çeşitli spor faaliyetlerinden yararlanabilirler. Windsor Kalesi ve Oxford & Blenheim Sarayı gibi tarihi yerleri de rahatlıkla ziyaret edebilmenin yanı sıra İskoçya’ya düzenlenen gezilerle farklı bir kültür daha tanıma şansına sahip olabilirler.

Londra Merkez

Avrupa’nın en büyük şehirlerinden biri olan Londra, gezmekle bitmeyen ve her yaştan öğrenciye sınırsız imkanlar sunan kozmopolit bir bölgedir. Victoria Tren İstasyonu’na yalnızca 8 dakikalık yürüme mesafesinde güzel bir bahçe içinde bulunan Eurocentres Londra Merkez dil okulu, 19. yüzyıldan kalma tarihi ve şık binası ile göze çarpmaktadır.

Öğrencilerin öğrenme sürecini hızlandıran öğrenme merkezine sahip olan bu okulda 17 sınıf bulunmakta ve bu sınıflarda Genel İngilizce, Yeni Başlayanlar İçin İngilizce, TOEIC, Staj, IELTS ve Cambridge hazırlık programları sunulmaktadır. Aynı zamanda okulun içerisinde öğrencilerin ders aralarında dinlenebilmesi ve diğer öğrencilerle sohbet edebilmesi için öğrenci alanları yer alır.

9 milyonluk nüfusu ile Avrupa’nın en çok göç alan şehirlerinden biri olan Londra’da, öğrenciler için boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilecekleri farklı aktiviteler bulunmaktadır. Londra dışında farklı bölgeleri de keşfetmek isteyen öğrenciler 1 saatlik tren yolculuğu ile Oxford ve Cambridge gibi öğrenci şehirlerini keşfetmenin yanı sıra İngiltere’nin güney sahilinin gözdesi olan Brighton şehrinde plajların keyfini çıkarabilirler.

Londra Greenwich Eltham

Harika bir yeşil manzaraya sahip olan Greenwich Eltham bölgesi, Londra’nın merkezine sadece 25 dakikalık tren yolculuğu ile ulaşılabilen sessiz ve sakin bir şehirdir. Ulaşım açısından rahat bir bölgede bulunan Eurocentres Londra Greenwich Eltham dil okulu, İngiltere’nin en büyük IELTS merkezlerinden biri olması ile ön plana çıkmaktadır.

Donanımlı 14 sınıfa sahip olan bu dil okulunda öğrenciler Genel İngilizce, IELTS ve çeşitli Cambridge programlarına katılabilirler. Multimedya öğrenme merkezli Eurocentres Londra Greenwich Eltham, aylık düzenli olarak sınav yapan bir IELTS merkezi olduğu için öğrencilere seviyelerini ölçecek IELTS belgesine sahip olma şansı sunmaktadır.

Londra’ya yakın mesafede bulunan bu şehirde öğrenciler okulun sunduğu günlük aktivitelere katılmanın yanı sıra 2012 yılında olimpiyatların gerçekleştiği Greenwich bölgesinde tarihi ve yemyeşil manzaranın tadını çıkarabilir ya da bir tren yolculuğu ile şehrin kalbinin attığı Londra merkezini keşfedebilirler.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.