fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

ETC International College

ETC International College

Sayfa İçeriği

ETC International College

ETC International College Dil Okulu 1989 yılında kurulmuştur. Bournemouth şehrinde bulunan ETC Dil Okulu deneyimli öğretmen kadrosu, kaliteli hizmet anlayışıyla her yıl birçok farklı milletten öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Bournemouth upuzun kumsalları, eğlenceli gece hayatı ve huzurlu gündelik yaşamıyla özellikle öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehir olma özelliğine sahiptir. İki üniversite ve pek çok dil okulunun bulunduğu Bournemouth tam bir öğrenci cennetidir. Üstelik Londra’ya sadece 2 saat uzaklıktadır.

Oldukça merkezi bir konumda olan ETC Dil Okulu, şehir merkezine, plajlara, kafelere ve restoranlara yürüme mesafesindedir. ETC Bournemouth dil okulunda 40’ı aşkın sınıf vardır. Ücretsiz internet, 30 adet bilgisayar, kütüphane, kafeterya gibi olanakları olan ETC dil okulunda öğrencilerin her ihtiyacı düşünülmüştür. Genel İngilizce, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi gibi popüler programların yanı sıra Hukuk İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Turizm İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi, Öğretmenler için İngilizce gibi kurslarla özellikle kendi alanının terminolojisi konusunda kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için birebirdir.

ETC Bournemouth Konaklama

ETC Bournemouth, öğrencilerine yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bir, iki, üç ve dört kişilik odalardan oluşan ve 60 öğrenci kapasitesiyle ETC Residence, yurt deneyimini yaşamak isteyen öğrenciler için harika bir fırsattır. Birçok farklı ülkeden öğrencilerin bir araya geldiği yurt konaklama seçeneğinde dersten sonra da arkadaşlarınızla bol bol vakit geçirebilir ve çok eğlenebilirsiniz. Üstelik yurdun okulun hemen yanında olması da cazip bir unsurdur.

İngiliz kültürünü gözlemlemek, ana dili İngilizce olan insanlarla pratik yapmak istiyorsanız aile yanı konaklama seçeneği tam size göre! Sabah kahvaltı ve akşam yemeği seçeneklerinin da dahil olduğu bu konaklama türünde okulunuza kısa bir otobüs yolculuğuyla kolaylıkla varabilirsiniz. Kalacağınız aileler ETC Dil Okulu tarafından özenle seçilmektedir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.