fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

ESE Malta Dil Okulu

ESE Malta Dil Okulu

Sayfa İçeriği

ESE Malta Dil Okulu

Malta, bir çok dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır. ESE Malta,  bu dil okullarının arasında en köklü dil okullarındandır. Malta’nın tam merkezinde bulunan ESE dil okulu 1996 yılında kurulmuştur. 60 tane sınıfı olan oldukça büyük bir okuldur. 600 öğrenci kapasitesi bulunmaktadır. Okul tamamen öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik dizayn edildiğinden öğrencileri memnun eden bir ortamı vardır. Sınıfların tümü klimalı,akıllı tahtalar bulunan, modern sınıflardır.Okul binası içerisinde bulunan cafesi ve terası öğrencilerin arkadaşlarıyla birlikte en çok pratik yapıp eğlendikleri alandır. Ayrıca okulun içinde bulunan kitapçı, tv salonları, dinlenme odaları, internet cafe öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmeleri için tasarlanmıştır.

Okul binası Malta’nın en canlı bölgesi olan St. Julinans’da yer aldığından hiç bir ulaşım aracı kullanmadan kendinizi sosyal yaşamın içinde bulabilirsiniz.St. Julians oldukça fazla cafenin, restoranın, gece kluplerinin, barların,alışveriş merkezlerinin buluduğu bir bölge olduğundan öğrenciler dersten sonra bu bölgede vakit geçirirler.

Okulda her seviyeye ve her isteğe uygun dil programları mevcuttur. Genel İngilizce Programları, Yoğun İngilizce Programları, Mini Gruplar, Birebir İngilizce eğitimi, Cambridge sınavlarına hazırlık kursları, IELTS hazırlık kursları, İş İngilizcesi, 50 yaş üstü yetişkinler için programlar, Genç yetişkinler için bireysel ve grup progrmaları mevcuttur.

Okul Malta’daki en fazla uluslaraarası akreditasyona sahip dil okuludur. Ayrıca Quality English-IALC-Equals akreditasyonuna sahip tek dil okuldur. Bu da okulun eğitim açısından ne kadar gelişmiş olduğunun kanıtıdır.

Öğrenciler Ese dil okuluna geldiklerinde Okulun öğrencileri için ayarlamış olduğu aile yanlarında ya da çeşitli seçeneklerin olduğu öğrenci yurtlarında kalabilirler.

Malta

Malta Güney Avrupa’da bulunan bir ada devletidir. Beş takımadadan oluşan ülkenin en büyüğü Malta adasıdır. Malta, Akdeniz iklimini doyasıya yaşayacağınız bir turizm cennetidir. Turizm’in yanında en önemli gelir kaynağı dil okullarıdır. Her yıl milyonlarca öğrenci Malta’ya dil eğitimi almak için gelmektedir. Malta hem ekonomik olması sebebiyle hem de yaz dönemi için güzel bir tatil olanağı olduğundan öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.