fbpx
Armada Grandee Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık

Emerald Cultural Institute

Emerald Cultural Institute

Sayfa İçeriği

Emerald Cultural Institute

Emerald Cultural Institute 1986 yılında İrlanda, Dublin’de kurulmuştur. 30 yılı aşkın tecrübesiyle, butik yapılanmasıyla öğrencilerine çok kaliteli dil eğitimi vermeyi hedeflemiş İrlanda’nın öncü dil okullarındandır. Okul her yıl 60 farklı ülkeden yüzlerce öğrenci ağırlamaktadır. Okulun Palmerston Park ve Merrion Square olmak üzere iki tane kampüsü bulunmaktadır.

Palmeston Park okulu, Dublin’in güneyinde bulunan ve en güzel yerleşim yerlerinden olan Rathgar’da bulunmaktadır. Victoria tarzıyla inşaa edilmiş,1894 yılından kalan tarihi bir binada, modern bir tesis kurmuş okul Palmerston Parkı’nın karşısındadır.Merkeze ulaşımı oldukça kolay ve kısa bir mesafededir.

Okulda 22 adet modern sınıf,Okul içerisinde ücretsiz wifi, öğrenciler için tasarlanmış çalışma ve okuma odaları, öğrencilerin vakit geçirebilecekleri bahçe ve öğrencilerin yemek yiyebilecekleri restoran ve cafesi vardır.

Merrion Square Okulu, Emerald Cultural Institute’nin en yeni binası olan Merrion Square okulu Dublin’in tam merkezinde, Merrion Meydanı’nda yer almaktadır. Dublin’in en canlı lokasyonu olan Merrion Square’de öğrenciler bir çok müze,galeri ve turistik yerleri gezme imkanı bulmaktadırlar. Zarif bir Gürcü binası olan okulda 18 adet tam donanımlı, modern sınıf bulunmaktadır. Ayırca okulda ücretsiz wifi imkanı, öğrenciler için dinlenme ve çalışma alanları ve bir de kütüphane bulunmaktadır.

Emerald Cultural Institute her yaştan öğrenciye hitap eden geniş ders ağına sahiptir. Okulda, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Öğretmenler için İngilizce ve Üniversite Pathway programları sunulmaktadır.

Okul öğrencilerine rahatlıkla konaklayabilmeleri için özenle seçtiği aile yanı imkanı ya da farklı uluslardan İngilizce öğrenmek için gelen öğrencilerle bir arada kalmaları için öğrenci yurdu imkanı sunmaktadır.

başa dön
Bize Yazın!
1
Bize ulaşmanın en hızlı yolu!
Merhaba, bizimle iletişime geçebilirsiniz.